Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

AnKo

Пользователи
 • Публикации

  120
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  35

Все публикации пользователя AnKo

 1. Цікавий аналіз мапи - стисло та інформативно. Є поле для пошуку цифорової копії у кращій якості. Дякую
 2. Ще декілька забражень цієї башти з інших планів Кам'янця 18ст. Правда, назва башти не вказана.
 3. На багатьох планах Кам'янця 18ст ця башта позначена як La fonderie, що з французської означає ливарня (місце де виливали з металу речі) Нижчне - декілька прикладів планів Камянця 18ст де згадується ця назва.
 4. Приємно бачити українську у налаштуваннях форуму. Дякую.
 5. Royal Collection Trust додав кольоровий план Ренарда зовсім недавно. До того був викладений лише чорнобілий варіант.
 6. Так, є такий план Кам'янця 1720 року від Бонльве. І не лише Камянця. Є ще його план Хотина, також 1720 р.
 7. Можу дещо уточнити по даті оригінала цієї мапи. Якщо вірити опису до мапи на сторінці цифрової бібліотеки, а саме даті її створення (1725-1734), то тоді це копія. Оригінальна мапа накреслена військовим інженером Боннелеве датується 1715 роком, про що чікто вказано у картуші.
 8. Цікаво скільки ще таких мап/планів Камянця та цієї місцевості: Камянця-Жванця-Хотина-Окопів? То риторичне запитання.
 9. AnKo

  Струсів (Струсов): замок

  Так Микулинці то окрема тема, хотів показати закономірність тієї помилки. "На спеціальній карті Боплана, Микулинці із замком також не на тій стороні Серету." В той же час як на окремій мапі Поділля все зображено правильно. Так само правильно зображено Струсів і Микулинці на генеральній мапі України. Гадаю що помилка на спеціальній мапі України Боплана була зроблена десь на етапі створення мідної пластини з котрої потім робили віддтиски (копії). Щодо розміщення струсівького замку, треба мати більше інформації про це.
 10. AnKo

  Струсів (Струсов): замок

  На карті Боплана Микулинці із замком також не на тій стороні Серету. Не факт що Боплан був у тих місцях
 11. Дякую за опис. Потрібно буде замовити. Ще декілька запитань. Як довго очікували на доставку. Якою Мовою робили замовлення? Чи були якісь нюанси під час замовлення та оплати? Дакую за відповіді.
 12. З деяких причин зараз не можу поділитись зображеннями чи інформацією по Тернопільському замку зробленими до Наполеона Орди, але такі малюнки/ескізи є. Єдине що можу зараз сказати це те, що ескізи замку і міста зроблені на десяток років раніше за малюнок Орди.
 13. Чи є якийсь список мап, малюнків, гравюр копії яких були представлені на тій виставці? Можливо хтось робив фото тих копій? Було б цікаво глянути, почитати.
 14. AnKo

  Як перейти на новий форум з головного сайту zamki-kreposti.com.ua ?

  Як відключити постійно випадаючі повідомлення

  Клікаю "не зараз" і переходжу на іншу вітку, знову- це ж повідомлення. Дуууже дратує.

   

   

  1. Filin

   Filin

   Цитата

   Як перейти на новий форум з головного сайту zamki-kreposti.com.ua ?

   Никак, пока что. Всё руки не доходят настроить блок форума на главной страничке. А вообще хотел бы сайт тоже переделать, потому над доработкой этого сайта уже потеть не буду.

   Цитата

   Як відключити постійно випадаючі повідомлення

   Наверное здесь ответ:
   1. http://prntscr.com/cc6khv
   2. http://prntscr.com/cc6l05

 15. AnKo

  Жванец: замок

  Фрагмент мапи із замком у Жванці в проміжку між 1711-1732р Жванець на гравюрі 17 ст
 16. Предсталений третій вимір розчарував тим, шо виставили мапи у досить великому масштабі 1:75000. Очікував, що викладуть у 1:25 000 Для прикладу, два фрагменти мап одного й того самого міста Бурштина виконаних на мапах третього виміру у масштабі 1:75 000 (ліворуч) і у масштабі 1:25 000 (праворуч).
 17. AnKo

  Гусятин: архитектура замкового комплекса

  Гусятин на кадастрі 1862 року.
 18. Третій картографічний вимір 1869-1887 На початку, коли проект лише був запущений, вони виставляли мапи необрізаючи прикордонних з іншими державами фрагментів. Недавно вони обновили "покрашили" сервіс. Внаслідок чого багато цікавої топонімічної інформації вже недоступно, хоча це практично не вплинуло на відображенні основної маси обєктів.
 19. AnKo

  Дыйда: городище (замок)

  Середина 19 ст:
 20. AnKo

  Батіг / Битва під Батогом 1652 р.

  Спробуйте глянути на триверстну російску мапу. Може знайдете щось цікаве. Рік видання 1868.
 21. AnKo

  Ставище

  Отчасти Вы правы. Но я счел, что всем будет небезинтересно увидеть укрепления Ставищ на картах Боплана в более высоком качестве. К тому же, уже были случаи когда через отсутствие изображиний должного уровня делались ошибочные предположения или выводы о характере и местоположении тех или иных укреплений. Представленные Вами фрагмены карт взяты: (фрагмент карты в желтых тонах) из третьего издания Специальной карты Украины. Издана, по мнению многих исследователей, где-то 1660-1662г; Второй фрагмент карты взят из карты Киевского воеводста. Карта была издана в 1662г в атласе Блау вместе с другими картами воеводств которые находились в пределах современной Украины. В отличии от представленых Вами фрагментов карт я поделился фрагментами специальной карты Украины 1го и 2го изданий, которые были изданы в 1650 и 1651 годах соответсвенно. В целом я с Вами согласен, что на Специальной карте, Боплан изобразил Ставища где-то в этот период. Хотя, я наверное определил бы время с 1635-1639г. Несмотря на то что на этой карте изображены укрепления Ставищ за 20-30 лет до обсуждаемых событий, это не уменьшает ценность информации с этой карты, а совсем наоборот, только усиливает понимание этапов развития укреплений в Ставищах.
 22. AnKo

  Ставище

  Невеличка підбірка зображень Ставища з Бопланівських мап, котрі були видані в період з 1651 по 1665р.
×