Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

Askold

Пользователи
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Askold last won the day on March 9

Askold had the most liked content!

Community Reputation

46 Хороший

About Askold

 • Rank
  Сержант

Информация

 • Пол
  Не определился
 • Город
  Lemberg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. На трапив на ще один ракурс реставрації веж арсеналу. Дуже шкода що проект так і не зрушив з місця.
 2. Нажаль бракує одного фото з виставки, там де реконструйовано великі будинки, але все одно цікаво: «Минуле, сховане під землею»: у Львові показали, як виглядав давній Пліснеськ (фото)Дивись.info
 3. Якщо поглянути на ці останні фото - які зміни ми бачимо? Мені здається що від фото з Листопада 2018, і новими фото - нічого не змінилося.
 4. Обговорюється реконструкція однієї з будівель замку в Меджібожі Плани реконструкції будинка, який згадується в описах замку в 1717 та 1754 років:
 5. З позитиву - мені сподобалось що при будівництві використовують правильний камінь. Ось два імовірних вигляди замку, маю мадію що будуть орієнтуватися по першому: Так виглядає, що реставрують за проектом Р. Михальчишина, Укрзахідпроектреставрації. Інфа з сайту Блекі, там доречі цікаво прочитати як на початку 00-тих розкрали гроші з реставрації:
 6. Обговорюється цей об'єкт: замок в Підзамочку Станом на літом 2018, виглядає що відбувається певна реставарація/ консервація руїн замку. Видно що відновлено стіни вхідної брами а також частину мурів (судячи по тому що мури відновлено і з другого кінця - виглядає що вони будуть відновлені повністю). Джерело
 7. Дякую Олегу, приємно вас на цьому форумі бачити! В статті пише що палац планується відтворити в виді на 19 ст. Чи не було думки його відреставрувати в стилі на 16 ст?
 8. Overwinning van Wladislaus Wasa, Francesco Villamena, after Antonio Tempesta, 1621-1660
 9. Видно, що до основного корпусу додали ще якусь добудову (праворуч). Чи хтось знає що це може бути?
 10. Хмм, трудно щось вгадати, судячи по відео - деревяні підпори висять ще з Зими. Видно також що трохи замуровують тріщини. Не знаю наскільки це правильний підхід, без належної документації, збудують якийсь жах. П.С. Ескаватор можливо розчищає дорогу для техніки і підвозу буд матеріалів.
 11. Перевірка робіт з середини. Видно що не всі поверхи ще перекриті:
×
×
 • Create New...