Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

Askold

Пользователи
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Askold last won the day on September 29 2019

Askold had the most liked content!

Community Reputation

44 Хороший

About Askold

 • Rank
  Сержант

Информация

 • Пол
  Не определился
 • Город
  Lemberg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Нажаль бракує одного фото з виставки, там де реконструйовано великі будинки, але все одно цікаво: «Минуле, сховане під землею»: у Львові показали, як виглядав давній Пліснеськ (фото)Дивись.info
 2. Якщо поглянути на ці останні фото - які зміни ми бачимо? Мені здається що від фото з Листопада 2018, і новими фото - нічого не змінилося.
 3. Обговорюється реконструкція однієї з будівель замку в Меджібожі Плани реконструкції будинка, який згадується в описах замку в 1717 та 1754 років:
 4. З позитиву - мені сподобалось що при будівництві використовують правильний камінь. Ось два імовірних вигляди замку, маю мадію що будуть орієнтуватися по першому: Так виглядає, що реставрують за проектом Р. Михальчишина, Укрзахідпроектреставрації. Інфа з сайту Блекі, там доречі цікаво прочитати як на початку 00-тих розкрали гроші з реставрації:
 5. Обговорюється цей об'єкт: замок в Підзамочку Станом на літом 2018, виглядає що відбувається певна реставарація/ консервація руїн замку. Видно що відновлено стіни вхідної брами а також частину мурів (судячи по тому що мури відновлено і з другого кінця - виглядає що вони будуть відновлені повністю). Джерело
 6. Дякую Олегу, приємно вас на цьому форумі бачити! В статті пише що палац планується відтворити в виді на 19 ст. Чи не було думки його відреставрувати в стилі на 16 ст?
 7. Overwinning van Wladislaus Wasa, Francesco Villamena, after Antonio Tempesta, 1621-1660
 8. Видно, що до основного корпусу додали ще якусь добудову (праворуч). Чи хтось знає що це може бути?
 9. Хмм, трудно щось вгадати, судячи по відео - деревяні підпори висять ще з Зими. Видно також що трохи замуровують тріщини. Не знаю наскільки це правильний підхід, без належної документації, збудують якийсь жах. П.С. Ескаватор можливо розчищає дорогу для техніки і підвозу буд матеріалів.
 10. Перевірка робіт з середини. Видно що не всі поверхи ще перекриті:
×
×
 • Create New...