Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Askold

Пользователи
 • Публикации

  115
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  14

Все публикации пользователя Askold

 1. Дякую Олегу, приємно вас на цьому форумі бачити! В статті пише що палац планується відтворити в виді на 19 ст. Чи не було думки його відреставрувати в стилі на 16 ст?
 2. Свіжі фото, зовнішній вид реставрації корпусу:
 3. Overwinning van Wladislaus Wasa, Francesco Villamena, after Antonio Tempesta, 1621-1660
 4. Видно, що до основного корпусу додали ще якусь добудову (праворуч). Чи хтось знає що це може бути?
 5. Обговорюється цей об'єкт: Яворівський замок http://zik.ua/ua/news/2013/09/16/429272 Джерело Нажаль не зміг знайти сучасне фото королівського двору, може хтось має?
 6. Askold

  Пнёв (Пнів): возрождение замка

  Хмм, трудно щось вгадати, судячи по відео - деревяні підпори висять ще з Зими. Видно також що трохи замуровують тріщини. Не знаю наскільки це правильний підхід, без належної документації, збудують якийсь жах. П.С. Ескаватор можливо розчищає дорогу для техніки і підвозу буд матеріалів.
 7. Askold

  Невицкое: реставрация замка

 8. Перевірка робіт з середини. Видно що не всі поверхи ще перекриті:
 9. Станом на 29 Березня 2018 р.
 10. Станом на 21 Березня 2018 р., видно гарно реставровані зубці-мерлони на даху корпуса:
 11. Станом на 6 Січня, 2018, видно що ведеться реставрація фортечиних мурів
 12. Сама новина за минулий жовтень, але вартує задокументувати:
 13. Askold

  Столп'є: Вежа

  Макет Столпєвської вежі в підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра та Павла у Львові:
 14. Продовжуємо тему української архітектури за кордонами сучасної України: ДжерелоСучасний стан: Реконструкція (польскі версії): Джерело Версія Паньствової Академії Наук: Джерело
 15. Розкопки на Вернісажі: чи вдасться розкрити таємниці Низького замку?
 16. Дуже цікавий проект, і факт що в цьому зацікавлася міськрада вселяє надію що все таки ракась реконструкція буде зроблена. Два питання/зауваг: 1. Комплекс Максим - з якого року є ця споруда? Повоєнних часів, чи недавна добудува? 2. Не розумію чому мур з правого боку від брами є низчим (видно на першому же кутку, як він коротший - виглядає не натурально)
 17. Зрозуміло, дуже шкода що поки не відновляють. З того що бачу, то за останні два роки, взагалі жодних реставраційних процесів у замку не помічається (окрім даху на вежою) ((
 18. Колеги, таке питання - те що ми бачимо на останніх фото, це просто лівкідація аварійного стану, чи поступова реставрація вежі до її первісного виду? На одном з фото видно якусь свіжо зведену камінно стіну перед вежою - що це таке?
 19. Свіржський замок  - або слідами мушкетерів
 20. Обговорюється цей об'єкт: Високий замок у Львові Ось це зборище пенсіонерів, рішило не реставрувати мур, але збудувати натомісь над ним дурацький козирок: Учасники наради погодились щодо: Доцільності проведення робіт із збереження залишків Високого Замку у Львові. Розроблення проекту в якому передбачити археологічні дослідження території руїн Високого Замку, проведення яких при можливості розпочати у 2015 році. Обов'язкове проведення конструктивних обстежень стану муру, а також ескарпу руїн Високого Замку у м. Львові. Проведення спеціалізованого хімічного аналізу зразків розчину, каменю та цегли. Розглянути збережений мур Високого замку як елемент ландшафту. Необхідності розроблення окремого методу укріплення скелі і формування природнього схилу та залучення ландшафтного архітектора для таких робіт. Розгляду пропозицій щодо встановлення накриття в вигляді дашка з дерева чи скла для захисту муру від атмосферних впливів. Важливості встановлення інформаційної таблиці біля збереженого фрагменту муру Високого Замку у м. Львові. Доцільності розроблення макету для його експонування. Важливості подальших зустрічей з обговорення питань пов'язаних з консервацією та реставрацією руїн Високого Замку у м. Львові, час зустрічей узгоджувати в робочому порядку. Запропонований проєкт, який на мою думку тільки спотворює історичну споруду. Замісь частини муру, маємо якийсь селянський паркан. Беручи до уваги негативну реакцію цього комітету на навіть відновлення невеликого участку стіни, можна зрозуміти, що не має жадної надії сподіватися на повну реставрацію замку як такого. Джерело
 21. Доречі завжди дивувало - чому на вїздні башті немає бійниць. По суті виглядає як балконна галерея - з точки зору оборони, це було би дуже незручно, адже оборонці нічим не прикриті. Імхо вїздна брама на малюнку з Трускавцем виглядає більш правдоподібніше.
 22. Державний історико - культурний заповідник "Межибіж" December 30, 2015 · Khmelnitskiy, Ukraine · · Біля південного прясла мурів фортеці ‪#‎Mezhybizh‬ встановлено будівельні риштування. Колись ця частина фортечної стіни мала кілька рівнів дерев’яних бойових галерей. Дерев’яні консолі від них частково збереглися і в наші дні. У 2016 році розпочинаються роботи з відновлення бойових галерей, які будуть доступні для відвідувачів.
×