Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Таблица лидеров

  1. Filin

    Filin

    Модераторы


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      4,792


  2. Arsen Замки -Тернопільщини

    • Баллы

      1

    • Публикаций

      166


  3. d.oya

    d.oya

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      3


  4. AnKo

    AnKo

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      145


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 12/15/2019 во всех областях

  1. Я є жителем Струсова, і неодноразово шукав місце ймовірного розташування замку. В цьому місці, позначеному стрілочкою є вириті рови від фундаменту стін. Багато людей розбирали камінь на мури. Один чоловік, ще в вісімдесятих роках розказував що коли розбирав фундамент, то підлога була з мозаїки. Чомусь на картах це місце не вказано?
    1 балл
  2. С помощью Сергея Чигвинцева на сайте https://catalog.archives.gov/ был найден и куплен немецкий аэрофотоснимок Браги и Хотина, сделанный 29 марта 1944 г. В полном виде снимок имеет такой вид (рамками выделил три укрепления, которые неоднократно упоминались выше) Укрепление №1: Укрепление №2 (обратите внимание на белые следы на полях - следы распаханных укреплений): Укрепление №3 в окружении колхозного хозяйства:
    1 балл
  3. Топографічна реконструкція Озерної В темі Козлова я зробив своєрідну реконструкцію поселення за картою Фон Міга, тобто станом на 18 ст. Але в випадку Озерної, я захотів заглянути далі: що сформувало Озерну? В цьому малюнку я виділив об'єкти, які охарактеризували сучасне розпланування Озерної, а саме міські укріплення, торгівельна площа (ринок), став, переправи і замок. Тому це не є реконструкція певного періоду часу. Ця реконструкція базується на сучасній супутниковій карті, аби уникнути викривлень простору, як це буває на топографічних картах минулого. Ось мій малюнок в порівнянні з сучасним розплануванням Озерної Мапа покриває приблизно ту саму частину Озерної, що й малюнок. Як ви могли помітити, я залишив на своєму малюнку лише дві вулиці: Шевченка та Забрамську. Тому що на мою думку, вони були ключовими на початку та впродовж існування поселення. Хочу нагадати як Озерна представлена на карті Боплана 17 ст.: Як бачимо, найочевидніша помилка це те замок показаний тут як частина міських укріплень, в реальності ці об'єкти були відокремлені ставком. Ось тлумачення малюнку: Замок Міські укріплення Торговельна площа (ринок) Став Земля, скоріш за все, що вона не була пуста, просто, я не мав уяви як розмістити там будинки та вулиці. Міст через річку Гребля (дамба) Замок: Бастіон Кам'яна в'їздна брама і вежа Внутрішній двір Дві кам'яні споруди, позначені на карті Фон Міга, я припускаю що вони були збудовані в 17 ст. Спуск землі, що укріпляє куртину Дерев'яний міст Рів Пандус Укріплення: Укріплення дуже спрощені і їхня конструкція є повністю моєю уявою Міська кам'яна брама Вал Дерев'яний частокіл Майданчик для захисників Рів, по легенді заповнений водою Міст Забудова: Торговельна площа 100x100 метрів Храм, свідчень про існування двох храмів в мене немає, просто я побачив, що дві сучасні церкви стоять ніби на протилежних кутах ринку, що є характерним для міст заснованих у XVI ст. як у випадку Озерної. Щільна забудова довкола ринку Вільна забудова типовими українськими будинками (на малюнку розміри всіх будиночків 5x10 метрів ) P.S. Я не претендую на якусь істину, просто подумав, що буде цікавий експеримент і можливо, це комусь допоможе:)
    1 балл
  4. На карті Боплана Микулинці із замком також не на тій стороні Серету. Не факт що Боплан був у тих місцях
    1 балл
×
×
  • Создать...