Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

m_potupchik

Пользователи
 • Публикации

  174
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  67

Последний раз m_potupchik выиграл 30 сентября 2016

Публикации m_potupchik были самыми популярными!

Репутация

146 Очень хороший

О m_potupchik

 • Звание
  Сержант
 • День рождения 10/31/1967

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Винница

Посетители профиля

15786 просмотров профиля
 1. m_potupchik

  Бакота: локализация укреплений

  https://tehnikweb.wordpress.com/bakota-do-zatoplenja/
 2. m_potupchik

  Шаргород: возрождение синагоги

  В новинах не зовсім вірні дані. Синагога не повернута у власність міста. Вона ніколи не була у приватній власності, у приватній власності перебувало обладнання заводу, яке в ній змонтовано. З 1927 року синагога перебуває у державній власності. Сьогодні вона також залишається у державній власності. У 2010 році синагогу було передано у постійне безоплатне користування релігійній громаді за умови проведення реставраційних робіт. Роботи до сьогодні не проводилися. Спочатку це виправдовувалося наявностю в синагогі обладнання. В минулому році обладнання нарешті вивезли. От тепер громада шукає кошти на проведення реставрації. Міський голова їх всіляко підтримує. Інша проблема - склади та інші приміщення, які були збудовані в дворі синагоги за радянських часів, от вони вже в приватній власності, а їх треба зносити. Ось тут власники вже проти.
 3. Дуже поважаю Михайла Відейка, але мені не зрозуміло з чого він взяв, що над землею висота паркану сягала 2 метри. Метр в глибину - все ясно, виявляється археологічними методами, а як він вирахував висоту паркану? Та й назвати паркан "фортецею" - мені здається перебільшенням.
 4. m_potupchik

  Батіг / Битва під Батогом 1652 р.

  Нет, не финансировало.
 5. m_potupchik

  Луцький замок: джерела інформації

  Нашел интересную статью: Малевская Луцк верхний замок.pdf
 6. m_potupchik

  Шаргород: архитектура синагога

  А что значит уникальный двойной охранный статус? У нее один статус - памятник архитектуры национального значения.
 7. Джерело: Бялковський Л. Поріччя Мурахви в XV-XVI століттях - Кам'янець-Подільський, 1920. С. 16
 8. Небольшое дополнение из: Słownik Geograficzny Królestwa Polskiego i innych krajów słowiańskich Filip Sulimierski, Bronisław Chlebowski and Władysław Walewski Warszawa 1880-1902
 9. Рік видання: перше видання - 2001, друге видання - 2015 Автор: Григорій Заїка Видавництво: перше видання - (Київ - Полтава), друге видання - видавець Олег Філюк (Київ) Мова: українська Формат: перше видання - 60х84/8, друге видання - ? Обкладинка: перше видання - ?, друге видання - м'яка Папір: перше видання - офсетний, друге видання - ? Кількість сторінок: 88 Ілюстрації: малюнки, гравюри, карти, схеми, фото Тираж: перше видання - 300, друге видання - ? ISBN: перше видання - ?, друге видання - 978-617-7122-64-6 Про книгу: Зміст: Приклади сторінок:
 10. m_potupchik

  Бар: замок

  Каким археологам? В Баре нет археологов. В Баре работала экспедиция Института археологии НАНУ из Киева. Сохранность памятника это обязанность горсовета. Другой вопрос что нынешнему горсовету похоже плевать на памятник.
 11. m_potupchik

  Белополье: городище и замок

  Источник
 12. m_potupchik

  Бар: замок

  Я бы не винил во всем археологов. Их пригласил предыдущий мэр Бара. Посулил постоянное финансирование на раскопки и реставрацию замка за счет польских грантов. Были даже прожекты на частичную реконструкцию укреплений. В результате, на сколько мне известно, деньги практически выбивались из горсовета и то не полностью. В конце концов и мэра не стало и денег не стало, хотя и обещали. Потому и раскопы не законсервированы.
×