Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Таблица лидеров

  1. Filin

    Filin

    Модераторы


    • Баллы

      3

    • Публикаций

      4,766


  2. AnKo

    AnKo

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      145


  3. spqr1

    spqr1

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      95


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 06/28/2013 во всех областях

  1. Цікаво, як довго там протримається ця бляшка, але і на тому добре, що хоч так закрили доступ в башту. той самий макет, але з іншого ракурсу: і для більшої ясності пропоную порівняння з архівними фотографіями: тут на фото видно, що іншого проїзду, окрім як у самій Вітряній брамі не було - від брами до Турецького бастіону тягнеться мур, що з"єднує ці два комплекси. і з іншого боку: Ще у 1893 році чітко видно, що від брами тягнувся високий мур, аналогічний тому, який видно на естонському комплексі.
    1 балл
  2. З високою степінню достовірності можу сказати, що топозйомки і відповідно мап на територію Галичини у масштабі 1:14400 не робилось. У такому масштабі топозйомка проводилась лише для Австрії. На фрагментах вище, дійсно різні мапи. Різниця не лише у тому як виглядають церкви, а й розміщення доріг, відсутнісь чи наявність інших обєктів. Котра саме кольорова мапа на фрагменті вище, наразі відповісти затрудняюсь. Та що чорнобіла є однозначно Міга. Також відомо, що у мап Міга, котрі знаходяться в Віденському військовому архіві, є копія котра нібито зберігається у Варшаві. Можливо у копії вносились поправки/зміни/уточнення. Тоді в даному випадку ми маємо фрагменти зображення з оригінальної мапи Міга (ч/б фрагмент), і її копії (кольоровий фрагмент), з поправками.
    1 балл
  3. Аналог из Таллина В книге Castrum Camenecensis. Фортеця Кам’янець (2012) на стр. 386 Ольга Пламеницкая пишет следующее: А это макет упомянутого узла таллинских городских укреплений: Источник Сходство между упомянутыми таллинскими и каменецкими укреплениями действительно прослеживается.
    1 балл
  4. Окно, ведущее в пристройку башни, наконец-то закрыли (тема этой "бреши" обсуждалась в сообщении 3, 32 и др.): В начале хотел написать "не прошло и пол года!", а потом вдруг понял, что на самом деле прошло больше чем пол года с того момента как башню "раскупорили". Год заповедник собирался с силами, чтобы наконец-то закрыть маленькое отверстие, ведущее в помещение аварийного объекта.
    1 балл
  5. У Польской брамы всё как всегда. Мусор и прочие следы посиделок вокруг: Мусор и следы пикника внутри башни: В качестве стульчиков используются камни, которые не так давно были частью памятника архитектуры.
    1 балл
×
×
  • Создать...