Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Таблица лидеров

  1. Filin

    Filin

    Модераторы


    • Баллы

      3

    • Публикаций

      4,792


  2. Oleh Stasiuk

    Oleh Stasiuk

    Пользователи


    • Баллы

      2

    • Публикаций

      118


  3. Ivan Sadovyj

    Ivan Sadovyj

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      2


  4. Platon

    Platon

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      10


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 11/20/2017 во всех областях

  1. Концепция продолжает обрастать деталями Как видим, согласно авторской версии изначально замок был небольшим, но в ходе одной из модернизаций его площадь увеличилась, а укрепления от башенно-стеновой концепции перешли к бастионной:
    2 балла
  2. Обговорюється цей об'єкт: городище поблизу села Разіне Село Разіне знаходиться за 56 кілометрів на південний-захід від Житомира, за 10 кілометрів на південь від районного центру Романова. Вперше згадується як залізнична станція під назвою Романів, з 1933 - перейменоване на Разіне. Судячи з наявного поряд з селом городища, територія була заселеною як мінімум з початку минулого тисячоліття. Історичні джерела категорично замовчують будь-яку інформацію про городище. Городище згадувалося в роботах сучасних авторів про Болохівську землю. Археологічні ж дослідження, проведені в минулому столітті теж не надто щедрі на інформацію: Супутникові зображення високої якості доступні лише в Яндекс і, частково, Google. Городище розташоване на високому лівому березі річки Гібра (Ібра) в місці впадіння до неї безіменної лівої притоки. Вигляд у південно-східному напрямку на городище з протилежного берега цієї притоки: На детальній карті місцевості (Польська тактична карта Західної України 1924-1939) городище ніяк не позначається. В'їзд до городища наявний з півночі: Вигляд з землі: Ще кілька фото реального вигляду городища: За фото з землі дякую Роман Зимовець.
    1 балл
  3. Декілька раз гортав сторінки, присвячені родоводу Белжецьких в праці Herbarz polski Kaspra Niesieckiego (ст. 101-102) і лише зараз побачив таку важливу інформацію. Описуючи Бартоломея Белжецького, автор пише, що він "Замок в Руді з фундаменту виставив"... Вище виставляв генеалогічні схеми, там можна зрозуміти про кого тут йдеться.
    1 балл
  4. В обох редутах вхід орієнтовано в північно-західному напрямку. Для себе я сформулював наступні питання: 1. Хто, коли і з якою метою у редуті "16" зробив другий вхід (шириною для проїзду транспортного засобу габаритами від возу до автомобіля)? 2. Чи існує решта редутів, що позначені на вищезазначеній карті? 3. Чому редути простягаються двома непаралельними смугами у точці з"єднання в районі Фастова? 4. Нині на кутах рудута "17" підвищення у вигляді невеличких куп землі. Для чого ці підвищення і як вони виглядали сотні років тому? 4. Хто збудував цей укріпленний район?
    1 балл
  5. Гадяцький район. Городище античного часу, площею 4 + 1 га, що досліджувалося протягом 2-ї половини 20-го ст. За сучасним статусом об'єкт культурної спадщини національного значення. *) "Памятники истории и культуры Украинской ССР. Каталог - справочник" К. "Наукова думка", 1987, 736 сс., тир. 13 500 екз., с. 402 Сторінка села в україномовній "Вікіпедії". Є згадка про городище. Окрема сторінка городища в україномовній "Вікіпедії". Сторінка села в російськомовній "Вікіпедії". Городище на Вікімапії.
    1 балл
  6. Статья в каменец-подольской газете "Подолянин" по случае презентации в городе книги "Castrum Camenecensis. Фортеця Кам’янець" Ольги Пламеницкой. Статья сосредотачивает внимание на дако-римской гипотезе: В статье есть такая строка "Це, безумовно, викличе інтерес фахівців, приверне до Кам'янця увагу дослідників античності". Мне вот стало интересно, а заинтересованы ли городские власти и заповедник в том, чтобы исследователи античности стали проявлять интерес к городу? Думаю, что не очень. Также, думаю, заповедник вряд ли захочет перетряхивать свои фонды ради того, чтобы дать специалистам возможность поработать с материалами.
    1 балл
×
×
  • Создать...