Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

Gelena

Пользователи
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Gelena last won the day on September 25 2013

Gelena had the most liked content!

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Lviv
 • Интересы
  Фортифікації

Gelena's Achievements

Ополченец

Ополченец (2/4)

11

Reputation

 1. Дякую, цілком можливо. Ніде не зустрічала інформації про ці написи.
 2. Що це за написи на дзвіниці Манявського монастиря?
 3. Не знаю, коли і ким була "коронована" вежа дзвіниці, але ось стара корона, котра постраждала під час пожежі. Вона в непригодному стані, тож її замінять аналогічною. На гравюрах ХІХ ст. чітко видно корону і зірку на шпилі.
 4. Металеві конструкції на даху синагоги.
 5. "Хустський замок розташований на вершині гори Хасана. Мури його високі і товсті, і своєю могутністю він схожий на фортецю Іскандер, бо висота його вже сягає неба. Житлові будівлі, повернуті вікнами на схід, здіймаються одна над одною. Дахи палаців вкриті кольоровою черепицею, дахи церков - залізом, хрести на них - з чистого золота і так сяють, що в того, хто дивиться на них, втомлюються очі і вн змушений, з повагою до них, опускати погляд." Евлія Челебі.
 6. Це смітничок поблизу стін монастиря-фортеці у Бердичеві.
 7. Напевно, вони дійсно були забілені, бо вдивляючись в фото з архівів NAC розписів теж не зауважила.
 8. Дуже дякую, вже прочитала, але, на жаль, відомості дуже скупі, таблиць кілька, а розшифровано лише одну
 9. Цікава тема. Але, на жаль, нічого конкретно про замок сказати не можу Але дуже зацікавили таблиці з написами латиною,вмуровані над порталами дверей і вікон костелу.Може щось цікаве про них знаєте?
 10. Силосна башта - це якось банально. Важко сказати оборонного типу це споруда, чи ні.Хоча, вона має досить товсті стіни, розміщена на підвищенні і з одного боку є щось схоже на рів. Нікого з місцевих на той час поблизу не було, то й спитати про призначення цієї споруди не було в кого. Нічого подібного на бійниці виявлено не було, зовні споруда чотирикутна, а всередині - напівкругла.
×
×
 • Create New...