Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/14/2017 in all areas

  1. 1 point
    По матеріалах: Miasto Tarnopol w roku 1672, Ludwik Finkel, Tarnopol, 1892 Тарнопольський замок: входячи від міста до замку, міст, побудований на трьох стовпах, звод на вагах (підйомний механізм ?) без ланцюга. Брама мурована склепінчата довга; з правої руки була кімната для вільного (замкового чоловіка), яка тепер зруйнована, по лівій - фуртка до мосту. Біля цієї брами зліва, льох в землі мурований, з бійницями, просторий, на котрому башту знесли турки і склепіння завалили. На брамі дві кімнати, на яких (дах) - соломою покрито, але до них тече (протікає). Ідучи далі в замок, над ставом висока кам’яниця, пошкоджена турками, склепіння в стайні та оборі завалені; нижні склепи з бійницями nadwerężone (пошкоджені (дякую Filin), натягнуті, вузькі ???) Зовнішня по правій руці башта, мурована з тесаного каменю, в якій колись була кухня, конюшні, підвали та склепи (склад ?), турецька сила зруйновала. По лівій руці те саме. . А вали підмуровані поруйновані, палісадами (частоколом) з трьох сторін оточені. З четвертої сторони, від ставу мур niedominowany (не домінуючий, не високий?) захищає. P.S. "Старе" обговорення.
  2. 1 point
    Доброго дня! Шукаючи інформацію випадково натрапила на цю тему. Справа в тому, що моя бабуся та дідусь з с. Городище, про яке йде мова вище. В селі це городище називають замком. Бабуся мені розповідала, що раніше там був Замок в якому жили пани. І нібито у цьому замку був навіть підземний хід, який пролягав під озером і виходив на територію, де нині знаходиться колгосп. у 80-х, здається, на це городище приїжджали археологи та проводили розкопки, мабуть для районного музею. В нас є пару столових приборів, на внутрішній стороні яких є відтиск з ініціалами, їх знайшов мій родич під час розкопок. якщо цікаво можу викласти сюди фото, можливо допоможе Вам чимось у Ваших дослідженнях). Розкопки ще проводили на березі висушеного озера: Що саме там було і що шукали невідомо.
  3. 1 point
    Спасибо за детали и важные уточнения! Это он? Живая карта Комплекс и без того выглядел масштабно, а уж с этим южным валом ещё больше увеличивает площадь укрепрайона. Собрал панораму из ваших фото:
×
×
  • Create New...