Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Таблица лидеров

  1. spqr1

    spqr1

    Пользователи


    • Баллы

      3

    • Публикаций

      95


  2. Filin

    Filin

    Модераторы


    • Баллы

      2

    • Публикаций

      4,792


  3. A_Wolkoww

    A_Wolkoww

    Пользователи


    • Баллы

      2

    • Публикаций

      193


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 01/21/2013 во всех областях

  1. Можливо, це буде трішки не по темі, але тут є частка цікавинки. Так як я по професії художник і в першу чергу розглядаю плани з художнього боку, мені захотілось створити подібний план із застосуванням методів складання аналогічним плану К.Томашевича без застосування сучасних фото відео і інтернет технологій. Відмінність була тільки в тому, що замість гравюри було виконано графічний малюнок (туш, перо), розміром 60х80. Дізнавшись, що К.Томашевич зобразив місто майже по пам"яті, я так само робив численні замальовки споруд, вивчав карти вулиць і, коли назбиралось достатньо матеріалу, приступив до роботи. Результати вийшли цікавими. Намагався бути точним аж до типів ліхтарів на вулицях, але, як виявилось, без спрощень я обійтися все ж таки не зміг. У пам"яті тримались тільки значимі споруди сакрального і оборонного характеру. Проблема виникла у цивільній архітектурі. Якщо навчальні заклади, магістрати та ін. ще можна зобразити достовірно - то у звичайних будинках запам"ятались тільки яскраво виражені. Інші ж довелось підігнавати під шаблони, так як майже неможливо обійти абсолютно всі будинки, замалювати їх і потім в цьому не заплутатись. Тим більше, що багато людей або неохоче, або взагалі не підпускають до своєї власності навіть художників. І от таким вийшов результат року праці станом на 2007 рік.
    2 балла
  2. Мацей Богуш Стенчинский. "ЗОЛОТОЙ ПОТОК". (Rys z nat. i lit. Maciej Bogusz STĘCZYŃSKI. 1848. “Okolice Galicyi. POTOK ZŁOTY od południa, w obwodzie Stanisławowskim”. Nakładem M. Jabłońskiego. Lwów 1848. Zeszyt X, z lit. P. Pillera we Lwowie). 1848 р. Бумага, литография; 29*23 см. Ф Р А Г М Е Н Т:
    1 балл
  3. Є декілька ексклюзивних фотографій внутрішнього оздоблення костьолу до того, як настінні розписи забілили. Фото датуються різними роками в межах від 1924-го по 1939-і роки. Якість деяких поки не дуже, але роздивитись можливо. Зараз шукаю оригінали. І ще декілька загальновідомих
    1 балл
  4. Тексты советских путеводителях по нынешним меркам зачастую выглядят безнадёжно устаревшими, а у кого-то они могут даже вызывать смех. Но если отбросить всю идеологическую шелуху, то иной раз и такие тексты могут преподнести немало ценной и даже уникальной информации. Вот, например, в путеводителе "Кам'янець-Подільський історичний музей-заповідник" (1982) нашёл довольно обстоятельное описание Музея религии и атеизма, который с 1930-х годов до 1990 года находился в стенах Петропавловского собора. Почитав, подумал, что был бы не против посетить подобный музей, разумеется, этим я не хочу сказать, что ему место в стенах собора, просто, судя по описанию, у музея была не бедная и довольно интересная экспозиция, которая, наверное, после 1990 года расползлась по другим музеям Каменца. Наверное что-то было утрачено, в общем, в одном месте всё это уже невозможно.
    1 балл
  5. Техніка виконання - шикарна! Велике дякую! Запропонуйте цю роботу комусь з видавців.
    1 балл
  6. spqr1, очень даже по теме! Вы провели уникальный эксперимент с интересными выводами/итогами. Два художника с разницей в 300 с лишним лет рисуют с одного и того же ракурса один и тот же город. Спасибо!
    1 балл
×
×
  • Создать...