Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Imlorton

Пользователи
 • Публикации

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз Imlorton выиграл 18 июля 2012

Публикации Imlorton были самыми популярными!

Репутация

3 Обычный

О Imlorton

 • Звание
  Наблюдатель

Информация

 • Город
  Львов
 1. Imlorton

  Укріплення Львівщини

  Добавте в список Глиняни. Там досить солідний оборонний рів, висотою метрв з 15 який зберігся в хорошому стані, і ймовірно були вали мінімум 14 ст., судячи з церкви, яка збудована у тому столітті.
 2. Книжки на жаль поки не має((, однак її авторку я впринципі знаю, і можу в неї розпитати те що вона знає про замок у Мартинові. Проте коли це буде не можу з точністю сказати.
 3. Є книжка місцевого історика про село Ст. Мартинів. Якщо цікаво можу переказати якісь моменти з історії. Ще можу виїхати на місце і зробити фото, хоча там напевно нічого цікавого нема, судячи з вище наведених фотографій.
 4. Imlorton

  Бурштин: локалізація укріплень

  Тащемта ось найкращ фото вулиці Валової. На цих ділянках хоч якось можна уявити положення валу, тому що нижче по вулиці земля зовсім вирівняна і на ній щоь побудовано. Ось точка де фотографував, і район де помітно нерівність. З півночі та півдня думаю були природні перешкоди - стави і болота, як виндо на карті міга. Якщо хочете можу пофотографувати будь-які частини міста.
 5. Imlorton

  Бурштин: локалізація укріплень

  Дякую, на рахунок статуї, бо я впринципі підозрював, що вона щось не дуже корелює з палацом. А ще дякую на рахунок профілакторія, бо мене дуже давно непокоїв таємничий недобудованйи фундамент, в глухому закутку Бурштина, про який ніхто нічо не знав.
 6. Imlorton

  Бурштин: локалізація укріплень

  Вона на Південний-Схід від Бурштина, за морем. Координати 49 13 30 - 24 41 40. Але навряд чи там можна знайти славнозвісну "касу".
 7. Imlorton

  Бурштин: локалізація укріплень

  Здрастуйте форумчани! Випадково наткнувся на ваш форум і побачив багато цікавої інформації про моє рідне місто, в тому числі карти, більшість яких досі не бачив. Тому хотів би поділитися своїми думками і спостереженнями. Ось на карті червоним позначено приблизний район замку. Зараз від нього нічого не залишилось, багато людей навіть не знають, що він там був. Єдине що нагадує про замок,а точніше палац - це напівзруйнована статуя (1). Якщо хочете, можу викласти відео, де її добре видно. Північніше неї очевидно пролягав вал і рів, але зараз там, як уже згадувалось - дорога, та й то захаращена мусором. На №2 - Могила борцям за волю України, або як її ще жартома називають - "Макдональдс". 3 - колишня аптек, якій вже понад сто років, зараз там продають запчастини, здається. №4 - Церва Воздвиження Чсеного Хреста. Від валів на вул. Валовій зараз нічого не має, та й я, хоч ходив біля тої вулиці до школи, навіть не знав, що вони там були. Хоча правда зберігся потічок, який колись, напевно, був ровом. Також, форумчани, можу пофотографувати деякі місця, які вас цікавлять, і піхніше викласти, буду Бурштині на Великдень.
×