Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

mera

Пользователи
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mera last won the day on May 3 2020

mera had the most liked content!

Информация

 • Пол
  Не определился
 • Город
  Глухов

mera's Achievements

Наблюдатель

Наблюдатель (1/4)

5

Reputation

 1. В статті вперше опублікован план з профелями валу та рову Глухівського фортеці 1778-79 рр. Глухівська фортеця на плані міста 1776 р. Глухівська фортеця на плані ХVIII cт. Профілі укріплень Глухівської фортеці (Додаток до плану 1724 р.)
 2. Обсуждается этот объект: укрепления города Глухов Доброго времени суток. Решил создать ветку посвященную планам Глуховской крепости. Собрал, все известные на данный момент планы, выстроил их по хронологии. План Глуховcкой крепости 1724 г кондуктора Валлера: План Глуховской крепости 1746 г. Д.Дебоскета: План Глуховской крепости после пожара в 1748 г.: План Глуховской крепости в 1750 г. Обер-квартирмейстера Магнуса фон Ренне: План Глуховской крепости 1776 г.: План Глуховской крепости 1776 г.: План Глуховской крепости 1781 г.: План Глуховской крепости состоянием на 1781 г.: План Глуховской крепости 1798-1800 гг.: План Глуховской крепости 1798-1800 гг.:
 3. Доброго дня. Я представляю музей археологиї в Глухові, тому дуже приємно читати обгрунтовану критику в нашу адресу. Насправді, макет робили не спеціалісти,що знаються на фортифікації, тому помилки в моделюванні були зроблені суттєві. Наш музей не стоїть на місці і макет однозначно буде видозмінюватися. Тож ваші консультації та поради будуть прийняті і втілені. Filin, ви пишете, що форма деяких бастіонів викликає посмішку.Ви не могли б надіслаті зображення, якими вони могли бути? Також шановний Nimrod, пише про двор пана Писочинского... с угловыми круглыми башнями. Звідки така цікава інформація? Буду вдячний за допомогу. В свою чергу, відшукаю і додам в цю гілку всі відомі плани та описи Глухівської фортеці. З повагою.
×
×
 • Create New...