Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Таблица лидеров

  1. Жиздитель

    Жиздитель

    Пользователи


    • Баллы

      3

    • Публикаций

      80


  2. MadMax

    MadMax

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      76


  3. m_potupchik

    m_potupchik

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      174


  4. berko

    berko

    Пользователи


    • Баллы

      1

    • Публикаций

      1


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 02/10/2014 во всех областях

  1. Обговорюватись цей об'єкт: міські укріплення Галича Мова йде не про княжий Галич, центр якого знаходився у Крилосі, де дотепер збереглися фундаменти Успенського собору. Мова про сучасний Галич, місто закладене у 14 ст. біля колишньої Дністровської пристані і замка борина Судислава, а пізніше старостинського замка. Пропоную обговорити тему Галицької міської фортеці. Для затравки вміщую статтю з Краєзнавця Прикрапаття № 21 за 2013 р.
    2 балла
  2. План Бакоты из книги Горобняк Т.В. Давня Бакота. - Кам'янець-Подільський, 2009. - 160 с., іл.
    1 балл
  3. Написи зроблено у 1681 р. під час відновлення монастирских укріплень після зруйнування монастиря турецько-татарським нападом Шишмана у 1676 р. В написі відчитується ім"я Марії Домни Могилянки, доньки молдавського господаря, яка фінансово підтримувала монастир. На жаль частина напису ушкоджена. Під час реставрації вежі реставратори нечитабельну частину затинькували. На мою думку даремно. Зайвих питань не виникало б.
    1 балл
  4. Доброго дня! Я вважаю що тема ще актуальна. На місці Городища ще залишився старий дерев*яний хрест. Його важко знайти, тому що він заріс кущами в молодняку. Місцина дійсно дуже цікава. Я живу в Старому Лисці - це поряд з городищем. Так що запрошую однодумців в гості для обстеження місцини. Окопів з першої світової багато - лінія Арпада. Я сам знаходив дуже багато дивайсів. А з такої самої кірниці я вживаю воду. Пізніше виставлю фото хреста.
    1 балл
  5. Обсуждается этот объект: городские укрепления Жолквы Глинские ворота (Глинська брама) Глинские ворота, когда-то Краковские, построены в конце XVI века. В 1964 была разобраны советскими войсками, поскольку мешали проезду военной техники. Восстановлены в 1990 стараниями Общества памятников культуры. Ворота завершены фронтонами, на которых изображен с запада герб Станислава Жолкевского - «Любич», с востока герб короля Яна III Собеского - «Янина», и акротериями в виде каменных бюстов рыцарей в шлемах. По информации с Украинского историко-фортификационного форума, бюсты рыцарей орининальные и хранились во Львове после разбора. текст - Архітектурні пам'ятки Жовкви ну как то так =)
    1 балл
×
×
  • Создать...