Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/10/2014 in all areas

 1. 2 points
  Обговорюватись цей об'єкт: міські укріплення Галича Мова йде не про княжий Галич, центр якого знаходився у Крилосі, де дотепер збереглися фундаменти Успенського собору. Мова про сучасний Галич, місто закладене у 14 ст. біля колишньої Дністровської пристані і замка борина Судислава, а пізніше старостинського замка. Пропоную обговорити тему Галицької міської фортеці. Для затравки вміщую статтю з Краєзнавця Прикрапаття № 21 за 2013 р.
 2. 1 point
  План Бакоты из книги Горобняк Т.В. Давня Бакота. - Кам'янець-Подільський, 2009. - 160 с., іл.
 3. 1 point
  Написи зроблено у 1681 р. під час відновлення монастирских укріплень після зруйнування монастиря турецько-татарським нападом Шишмана у 1676 р. В написі відчитується ім"я Марії Домни Могилянки, доньки молдавського господаря, яка фінансово підтримувала монастир. На жаль частина напису ушкоджена. Під час реставрації вежі реставратори нечитабельну частину затинькували. На мою думку даремно. Зайвих питань не виникало б.
 4. 1 point
  Доброго дня! Я вважаю що тема ще актуальна. На місці Городища ще залишився старий дерев*яний хрест. Його важко знайти, тому що він заріс кущами в молодняку. Місцина дійсно дуже цікава. Я живу в Старому Лисці - це поряд з городищем. Так що запрошую однодумців в гості для обстеження місцини. Окопів з першої світової багато - лінія Арпада. Я сам знаходив дуже багато дивайсів. А з такої самої кірниці я вживаю воду. Пізніше виставлю фото хреста.
 5. 1 point
  Обсуждается этот объект: городские укрепления Жолквы Глинские ворота (Глинська брама) Глинские ворота, когда-то Краковские, построены в конце XVI века. В 1964 была разобраны советскими войсками, поскольку мешали проезду военной техники. Восстановлены в 1990 стараниями Общества памятников культуры. Ворота завершены фронтонами, на которых изображен с запада герб Станислава Жолкевского - «Любич», с востока герб короля Яна III Собеского - «Янина», и акротериями в виде каменных бюстов рыцарей в шлемах. По информации с Украинского историко-фортификационного форума, бюсты рыцарей орининальные и хранились во Львове после разбора. текст - Архітектурні пам'ятки Жовкви ну как то так =)
×
×
 • Create New...