-
Posts
251 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
79
Content Type
Profiles
Forums
Events
Posts posted by rbrechko
-
-
Ще одне старе фото, яке датують 1908-1914 роками:
-
1
-
-
После того, как в 1699 году турки город вернули Речи Посполитой, католики, к счастью, минарет не снесли, а приспособили его для своих нужд.
Мінарет не знесли, бо це було обумовлено Карловицьким мирним договором. Поляки, звісно, могли його зруйнувати, знехтувавши умовами договору, але після 1756 року в цьому відпала потреба, коли встановили статую Богородиці. І добре, що така пам"ятка дійшла до наших днів, бо в Україні більше ніде такого нема

-
Крисоченко П.А. Кам"янець-Подільський.
Рік створення: 2009
Техніка: туш, перо, акварель
Розміри: 25X30
-
1
-
-
Кілька фотографій з Виставки живопису «Замки Західної України»
Жовква:
Луцьк:
Золочів:
Свірж:
Підгірці:
-
1
-
-
Обговорюється цей об"єкт: Збаразький замок
В замковому палаці на другому поверсі серед інших експонатів можна побачити макет збаразького замку, який виготовив Зиновій Мігоцький. Оскільки рівень збереженості твердині є досить високим, то точний макет виготовити простіше, бо не треба нічого вигадувати чи робити якісь припущення щодо певних елементів замку. На мою думку макет вийшов цікавим і досить точно передає вигляд твердині.В 2008 році сфотографувати макет було простіше, оскільки на той час він ше не був накритим склом. На жаль, обрамлення "ковпака" і стики скла суттєво ускладнюють фотографування, проте ця конструкція все таки захищає макет від пошкоджень.
Фото зроблене у 2008 році:

Фото зроблене у 2012 році:

-
1
-
-
Як бачимо на фото, в липні 2011 року цієї добудови ще не було:

-
1
-
-
Почему внешняя линия обороны прерывается, а не представляет собой замкнутое кольцо деревянных укреплений?
Описи замку кажуть, що його оточували непрохідні болота. Може справді в тих частинах болота підходили впритул, тому укріплень не було. Але не думаю, що так було насправді
Тим більше, що до макету і без того багато питань. -
Оскільки останнім часом на форумі періодично почав з"являвлятись, м"яко кажучи, спам, то чи не було би доцільно зробити премодерацію для незареєстрованих користувачів? Також можна би було поставити премодерацію для зареєстрованих користувачів до першого залишеного запису на форумі, по якому було би чітко видно чи спамер це, чи ні. Я розумію, що весь спам і так видаляєтся, але в пропонованому випадку він навіть якийсь час не буде висіти на сторінках форму.
-
-
Старе фото Луцької брами. На жаль, дата мені невідома.
-
1
-
-
Олеся Іванова:
Вид на Кременецкий замок.
Олесский замок.
Дубенский замок.
У бастиона Дубенского замка.
Возле башни Беаты. Дубно.
Дубенский замок. башня Беаты.
Солнечный день в Дубно.
Луцька брама. Дубно.
Луцкие ворота на закате. Дубно.
-
1
-
-
-
Орест Манюк. Осінній Свірзький замок.
Заодно хочу проанонсувати виставку живопису «Замки Західної України», яка буде проходити 1-30.11.2012р. в кав’ярні-галереї «Штука» (Львів, вул. Котлярська, 8). Відкриття бідбудеться у п’ятницю 2 листопада о 17:00 з участю куратора Ростислава Васьо та співорганізаторів Ореста Косара, Ореста Манюка й Ігора Гапона. На виставці будуть представлені найкращі полотна, відібрані із робіт 167 художників з усієї України (Львів, Харків, Київ, Донецьк, Ужгород, Одеса), учасників 16 пленерів «Золота підкова». Але, окрім Підгорецького, Олеського та Золочівського замків, побачимо Жовківський, фортеці Свіржу, Луцька, Кам’янця-Подільського та Хотина.
Сайт кав’ярні-галереї «Штука»: http://shtuka.net.ua/
п.с. Не сприймайте це як рекламу, бо жодного відношення до цього закладу я не маю

-
1
-
-
-
Польський магістрат:

Тут на задньому плані видно ще й домініканський костел:

-
1
-
-
-
1
-
-
-
Виділив фрагмент, де вистуає цегла.
На перший погляд не схожа на нову, але щоб остаточно в цьому пересвідчитись, то треба детальніше на місці дивитись.
А щодо всього іншого, то на реставрацію було виділено 300 тисяч гривень. Чесно, не знаю скільки коштують роботи, але чомусь здається, що частину коштів по дорозі десь "освоїли", тому на вінка не вистачило, якщо їх взагалі планували робити.
-
1
-
-
Загалом там якось дивно це все виглядає. Здавалось би, що може бути простішим від закриття вікон, але ж ні, так відкритими їх і залишили. Та й взагалі буквально недавно все робилось, а вже є місця, де відходить штукатурка. А цеглою, можливо, закрили пошкоджені місця. Хоча чому це не зробили з каменю?
-
Кілька цьогорічних фото (серпень 2012):

Тут видно, що на контрфорсах починає з"являтсь рослинність:

Якщо придивитись на фото нижче, то можна побачити, що біля вікна недавній ремонт вже не витримав короткого випробовування часом.

Вікно відкрите, тому окрім даху ніщо не захищає церкву від примх погоди:

-
1
-
-
Дивлячись на супутникові знимки, цікавим виявилось ось це місце (обведено прямокутником, в колі - церква):
Оскільки говорилось, що замок був невеликим за розміром, то можна як варіант розглянути. Шкода, що не подивився на це місце зблизька, коли був в Чесниках.
Не знаю чи таке буде корисним, але виставлю ще панораму села. Тут принаймі видно загальні риси рельєфу.
-
1
-
-
Знайшов в себе ще кілька зображень.

Вид від Богоявленського монастиря:

І трохи крупніше:

-
1
-
-
-
Схожі бійниці побачив в Бережанському замку ось на цій башті:

Ось, власне, бійниці:

Є серед них і замуровані:

А також більш звичного вигляду:

-
1
-



Церковь Святой Параскевы Пятницы: история и архитектура
in Львов
Posted
Може трохи не по темі, але ось що пише про цю фотографію Ілько Лемко в книзі "Цікавинки з історії Львова":