Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

rbrechko

Пользователи
 • Posts

  251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

Everything posted by rbrechko

 1. Стаття про розкопки в пошуках Руської брами: http://photo-lviv.in.ua/yak-rozkopuvaly-rusku-bramu/
 2. Картини Миколи Григоровича Олійниченка. Староконстянтинівський замок та башта: Меджибіжська фортеця та замок: Хотинська фортеця: Кам'янець-Подільська фортеця: Бережанський замок: Золотопотоцький замок: Чортківський замок: Скалатський замок: Кременецький замок: Бучацький замок: Олеський замок: Свірзький замок: Добромильський замок: Луцький замок: Клеваньський замок: Білгород-Дністровська фортеця: Галицький замок: Мукачівський замок: Ужгородський замок: Барський замок: Замок в Буші: Чернівецький замок: Озаринецький замок: Балаклава. Фортеця Чембало: Джерело
 3. Фото монастиря зроблені в кінці жовтня 2011 року: Інтер"єри: Позаду луцької брами:
 4. Кілька фото замку з травня 2008 року:
 5. В нижче наведенему відео згадується про грифона, і говориться про те, що їх свого часу було два і вони тримали табличку, на якій було зображено дату спорудження замку - 1484 рік. Щоправда невідомо на яких джерелах це все грунтується, та й взагалі чи не є це вигадкою чи легендою.
 6. Якщо подивитись на фото в повідомленні №6, то там чітко видно букви А С СН Р. Тому можна припустити, що ці букви означають Aleksander Cetner CHorąży Podolski.
 7. Фото замку зроблені в липні 2011 року:
 8. Пожежа - в Бучацькому районі Тернопільської області. Джерело
 9. Додам кілька фотографій з червня 2012 року.
×
×
 • Create New...