Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

Кам'янка-Дніпровська, скіфське городище або столиця Метрополь


Recommended Posts

Дізнавшись деякий час тому, я провів дослідження про Metropol і хотів би з вами поділитися цим. Подивившись як на google maps, так і на maps.arcanum на ділянці нинішньої Великої Знам’янки поряд з Кам’янка-Дніпровською городищем, здається що там якісь залишилися кам’яні стіни. Воно нагадує зовнішнуь частину на римське укріплення, оскільки римляни використовували квадратні вежі та горизонтальні розташування. Враховуючи те, що воно розташоване поруч зі столицею скіфів Метрополь, і ще той факт, що римські табори були знайдені в Запорізькій області,  можа здогадатися, що це могло бути скіфським кам’яним укріпленням під впливом греків і римлян, як  Неаполь Скіфський, або по своюму римське місто.

metropol.JPG

metropol2.JPG

metropol3.JPG

roman.JPG

Link to comment
Share on other sites

Доброго дня, на зображеннях які ви показали видно і справді багато цікавих ліній, можете уточнити (окреслити) які саме ви вважаєте за укріплення? Не хочеться одразу відкидати вашу версію, але можливо це просто залишки після орання? Тому що там не видно кам'яних споруд чи руїн, а лише рови. Доречі, вартувало б пошукати чи згадується якесь укріплення в цьому районі, бо досить не просто повірити що укріплення скіфського часу могло залишитися без уваги:)

Веселих свят!

Link to comment
Share on other sites

На протилежному березі місто Нікополь, у Вікіпедії написано, що на його місці була переправа.

Відрізок лінії укріплень - це, можливо, залишок шанців, які захищали переправу із південного боку. 

Link to comment
Share on other sites

Так, дійсно лінія перетинає поперек півострів, я думаю що це не оранка. Якщо придивитись, можна прослідкувати цю лінію від одного краю (берегу) до іншого. Також видно крадратні виступи. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я вважаю, що лінія фортифікації це є те, що обведена червоним кольором, а на лівого боку півострова (над північної частини в. Московскої) є ще залишки валу. Я також підкреслив те що виглядає як вежі.

 

metropol_LI.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Нещодавно я переглядав архів старих супутникових фотографій і знайшов  що відбитки вондаментів є розташовані протягом багатьох років, таким чином показуючи, що насправді щось повинно бути під землею. Aдже, рослини які мають деяку тимчасову перешкоду під собою, як каменю чи цегляну стіну призведуть до того, що рослина стане меншою, оскільки коріння не зможе вирости. Це призведе до відкидання тіні який буде видний із космосу.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...