Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум
Askold

Луцьк: Оборонна вежа Чарторийських

Рекомендованные сообщения

Сама новина за минулий жовтень, але вартує задокументувати:
 

Цитата

У Луцьку за грантові гроші реконструюють і відремонтують легендарну місцину  – Оборонну вежу Чарторийських і підземелля єзуїтського монастиря.

У Луцьку за європейські кошти впорядкують ще один туристичний об'єкт

Про це Першому повідомила Катерина Теліпська, начальник відділу туризму та промоції Луцької міської ради.

«Поки детальної інформації не даємо, бо зараз іде контрактування самого гранту. Як тільки повністю буде підписана грантова угода, тоді деталізуваємо усі моменти, які будуть впроваджуватися, – розповідає пані Катерина.

 – Даний грант, який називається «Ревіталізація Старого міста», його реалізовує Люблін і Луцьк. Ми хочемо повернути до життя комплекс пам’яток вежі Чарторийських з муром окольного замку, який, на жаль, знаходиться в досить поганому стані, також Монастир єзуїтів (нинішній технікум) і підземелля власне, під монастирем.

Якщо все буде добре, почнеться реалізація цього проекту, в рамках якого зробимо ремонт, реставруємо ці об’єки і експозиційне наповнення, відповідно, створиться іще один туристичний обєкт, чому ми будемо дуже раді».

Після відновлення підземелля під технікумом, а там є декілька кімнат, відриються –  це можна стане цікавою туристичною атракцією. відкриють для туристів Луцька і Волині і вежу Чарторийських.

«Це –  пам’ятка національного значення, вона знаходиться в користуванні технікуму, юридично, вони ту територію утримують. Загальний бюджет гранту – півтора мільйони євро, але розділять кошти на два міста – Луцьк і Люблін, хоч ми є головним партнером в даному проекті, розповідає керівниця відділу.

–  Пізніше, десь наприкінці листопада, буде більше інформації, реалізація самого проету стартує аж у 2018 році. Зараз це просто підготовчі роботи, проектно-кошторисна документація (виготовлення). Це – величезна командна робота, одна з найбільших таких грантових перемог Луцька.

Про те, що Луцьк виграв грант на збереження пам’яток у Старому місті, стало відомо у середині жовтня. Проект «Нове життя старого міста: ревіталізація пам'яток історичної та культурної спадщини у Луцьку та Любліні» увійшов у 17-ку кращих, які отримають фінансування за Програмою Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Related image

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ваша публикация должна быть проверена модератором

Гость
Вы не авторизованы. Если у вас есть аккаунт, пожалуйста, войдите.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 смайлов.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

×