Jump to content
Замки и Крепости Украины - Форум

nachpo_vvs

Пользователи
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

nachpo_vvs last won the day on April 1 2016

nachpo_vvs had the most liked content!

Информация

 • Пол
  Не определился
 • Город
  Тернополь

nachpo_vvs's Achievements

Наблюдатель

Наблюдатель (1/4)

5

Reputation

 1. Колись в дитинстві читав "Діти підземелля" Корольова. Так ось саме він писав і про залишки замку, в підвалах якого жили безхатченки. Це початок ХХ століття. Дехто зазначає, що на місці замку зараз є стадіон "Авангард".
 2. Що ж, чергова експедиція надовго відклалася через відомі події. Можливо, цим літом вийде. Чи вже хтось встановив місце??
 3. Дело было вечером и проездом. Место интересное и немного жуткое. Для укреплений - в самый раз. Мост, который я проехал, когда-то взять было очень трудно. Так что монголо-татарам в свой час пришлось потеть усиленно! Поможет только тщательный осмотр предполагаемого места замчища. 1490: 1495, 1501, 1502, 1503: 1499:
 4. Изучив карту ГШ 1:100000 1982 года исходя из того, что сплошные горизонтали проведены через 20 метров приходим к выводу, что в направлениях на восток, юго-восток и северо-восток - крутой спуск от 10* до 5*(!), на юге, юго-западе от замчища - овраг на 8-10*, с севера и запада - лес. А какова была местность несколько веков назад? Явно, что более ломаная. Буду на местности - выложу фотографии.
 5. Вітаю! Уважно вивчив ваші дослідження і дозволю собі не погодитися стосовно місця розташування замку. А саме: 1.Замок був у приліску села Полісюки. 2. Полісюки увійшли свого часу до складу села Сапова. Тепер дивимося і співставляємо: Полісюки на карті на заході від Сапової (через річку). Прилісок (щось на кшталт посадки, лісосмуги, можливо навіть парку) - на півночі села Полісюки. А нижче - треба перевірити на місцевості! По прямій близько 1,5 км (масштаб 1:100000, 1923 рік). Можна каміння з розібраного замку перенести й руками на нове будівництво, якщо всім селом взятися.
×
×
 • Create New...