Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

tolik-fort

Пользователи
  • Публикаций

    36
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    2

Последний раз tolik-fort выиграл 21 декабря 2014

Публикации tolik-fort были самыми популярными!

О tolik-fort

  • День рождения 03/27/1981

Информация

  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Sarmaticum Podolum )
  • Интересы
    Римська Імперія на території України,
    сармати, даки, бастарни, костобоки

Посетители профиля

20,186 просмотров профиля

tolik-fort's Achievements

Сержант

Сержант (3/4)

2

Репутация

  1. при скануванні відповідних форумів, цікаві речі проскакують перодично, і офіційна наука якщо б хотіла, могла б їх залучати у науковий обіг, це простіше простого, народ доброзичливий та йде на контакт. Серед знахідок римського часу, є так частка, які являються вийнятками серед інших. Стандартними є монети, фібули, певна частка прикрас та амулетів, господарське знаряддя. Вийнятковими є предмети особистого вжитку легіонерів та римський імпорт. Можу запропонувати ось такий предмет і вказати координати знахідки з точністтю до метра. Фрагмент римского поясу Cingulum для носіння військового кинжалу Pugio з зображенням посоху Гермеса - Кадуцея. Аналоги не відомі.
  2. Ох-ох-ох скільки всього.. )) Що зразу хочеться сказати? 1. По ціні фотографування. Можливо тебе просто намахали? Цінник десь бачив на стіні? Якщо ні, то можливо на тобі просто вирішили заробити. 2. Наскільки мені відомо НЗ Давній Галич є одним з лідерів в даній сфері а його археологічні та наукові дослідження є просто тим чинником, на які мусять орієнтуватися всі інші заповідники. Це я про Галицький вал.Не думаю що вони б оголосили що ось він такий величний був, якби його там по факту не було. Інша справа, його інженерні особливості. Але то така слизька тема, ща насправді мабуть ніхто крім працівників Галича нормальної відповіді і не дасть. 3. Кось дуже багато пустих територій в межах обооронної/охоронної зони. ЧИ то макет незавершений чи як? Якось трохи незвично.
  3. tolik-fort

    Орда (2012)

    Подивився. Що можна сказати? 1. Якись незавршений сюжет. Явно хотілося б побачити трохи боїв чи штурмів. Тут нуль. 2. Проникаєшся ненависттю до орди. Розумієш чого предки різалися з ними до останнього. 3. Московська Русь навіть для московитів показана ну просто убогою. Я розумію що це не Київ і не Перемишль, але все таки. Це те що не виходить з голови. Без докладності.
  4. Прикольно. по тернопільській області такого списку немає на жаль.
  5. Так само як не бачать різниці між оборонним замком 17 століття і панським палацовим маєтком поч 20 ст
  6. Говорят что жил очень багатый пан еще при монгола-татарах,,,,,,, сильне твердження мабуть переказують ті, хто його ще сам бачив
  7. tolik-fort

    Урыч (Тустань): макет

    Да уж... то точно, що аналогів мабуть в Єволпі немає. Якби була відтворена, то можна було б назвати українським восьмим чудом світу.
  8. ніяких мотивів. там зображено фортецю Камянця.
  9. tolik-fort

    1453 Завоевание / Fetih 1453 (2012)

    а ще попри всі нюанси, про фільм можна сказати, як сказав Корчинський про Європу, мовляв я хочу від Європи не шаурми та афгані, а класичної музики та сецесії міст, замків і т. д. Символічно звісно, але щось у тому є. Навіть по діскавері вже перебор з вихвалянням мусульманства та їх культури перед Європою хоч східною, хоч західною, скоро буде соромно що ми не мусульмани. Я не є прихильником переваги білої раси над всіма іншими, але це вже майже хрестовий похід мусульманства на наші цінності.
  10. Відколи це Мстислав Удатний є частиною історії Росії??? Новгорода - так,але "для новгородців, московит є гіршим татарина" який знищив четвертий словянський народ. Трейлер гарний, але реально бісить перекручування Росією фактів.
  11. І що, ці всі городища руського часу чи невідомо?
  12. Ті зубці з металу я взагалі ні до чого привязати не можу. Якщо судити логічно, то це мало б бути завершальним етапом, причому не відбудованого верху, а законсервованого, і ці залізні зубці у ролі декоративної огорожі, щоб хтось не звалився з стіни. Камяні зубці - ну знову ж таки на рівні припущень - що така має бути основа під фахверкову надбудову. Проте не бачу на фото ні пазів, ні інших варіантів кріплень під надбудову. Тепер по фахверковому завершенні. Ну чесно кажучи аж таким дивним не здається. Якщо вони реконструюють період королеви Бони, першу половину 16 ст, то фахверк і тоді був у моді в західній Європі. Тут спрацьовує метод аналогій. Звісно в тому самому стилі можна було б і ще кілька варіантів придумати, але Могитич і Ко явно мають більше інформації і знань ніж ми всі разом взяті, тому...очевидно.
×
×
  • Создать...