Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Археологічні читання "Поділля і Південно-Східна Волинь в археологічних дослідженнях"


Filin

Рекомендованные сообщения

До 125-річчя від народження українського археолога, дослідника Трипільської культури на Поділлі Михайла Рудинського (1887-1958) та 75-річчя від дня смерті відомого поділлєзнавця, археолога Євфимія Сіцінського (1859-1937) Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» започатковує щорічні наукові імпрези – «Археологічні читання» під загальною назвою «Поділля і Південно-Східна Волинь в археологічних дослідженнях».

У майбутньому щорічні «Археологічні читання» з урахуванням пропозицій учасників наукової імпрези планується проводити в різних містах Хмельницької та Вінницької областей (Вінниця, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Меджибіж, Могилів-Подільський, Полонне, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка та ін.), присвячуючи їх археологам і археологічним здобуткам, можливо із щорічною зміною дати проведення.

Першу наукову імпрезу – «Археологічні читання» планується провести 7 грудня 2012 року в Меджибізькій фортеці за такими напрямами:

  • археологічні дослідження Поділля і Південно-Східної Волині
  • історія діяльності археологічних експедицій на теренах Поділля і Південно-Східної Волині (в межах сучасних Вінницької і Хмельницької областей)
  • археологічні дослідження Меджибізької фортеці: здобутки і перспективи
  • археологи та подвижники археологічних досліджень Поділля і Південно-Східної Волині.

Організатори забезпечують проведення культурної програми.

Оргкомітет наукової імпрези приймає наукові доповіді обсягом до 12 сторінок формату А-4 (стиль «звичайний», формат Word розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,0, вирівнювання – по ширині. Розміри полів: верхнє і нижнє 20 мм, ліве – 30, праве – 15). Обов’язково подається анотація і ключові слова (5-10 слів) на українській та англійській мовах.

Можливі додатки – ілюстрації у форматі JPEG роздільна здатність не менше 300 dpi, підписи до них. Посилання на літературу та джерела подаються в квадратних дужках [1], [2, с.3], [4, арк.5], [6; 7]. Список використаних джерел подавати в порядку згадування в тексті і відповідно до вимог ДСТУ, щодо бібліографічного опису джерел та літератури.

На окремому аркуші подати відомості про місце роботи (навчання) автора (авторів), посаду, науковий ступінь, вчене звання, адресу (поштову та Еmail при наявності), номер контактного телефону.

Збірник матеріалів наукової імпрези заплановано видати до її початку, тому просимо роздрукований текст в одному примірнику і записаний на електронний носій СD-DVD надсилати до 15 вересня 2012 року за адресами:

ДІКЗ «Межибіж», вул. Жовтнева, 1, смт. Меджибіж, Летичівський район, Хмельницька область, 31530

або на Еmail: mezhybizh@ukr.net

Моб. тел. 067–774-66-47 (Олег Григорович)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...
×
×
  • Создать...