Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

IV науково-краєзнавча конференція “Залізнякові читання”


Filin

Рекомендованные сообщения

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ Й НАУКИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОДА

ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ Й МЕНЕДЖМЕНТУ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК "ЧИГИРИН"

МЕДВЕДІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ. МАКСИМА ЗАЛІЗНЯКА

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ СЕЛА"

20 жовтня 2012 року проводять Четверту науково-краєзнавчу конференцію "Залізнякові читання", присвячену пам’яті гетьмана Максима Залізняка та покликану активізувати місцеві краєзнавчі студії серед учнівсько-студентської молоді, краєзнавців та наукових співробітників. Читання відбудуться на базі Медведівської ЗОШ Чигиринського району Черкаської області.

Для участі у конференції необхідно до 1 травня 2012 р. надіслати до Оргкомітету анкету учасника конференції та матеріали для публікації. Матеріали для участі у конференції надсилаються вкладеними файлами на E-mail: konf@k2k.org.ua.

Робоча мова конференції – українська.

Напрямки роботи конференції:

  • Історія мого села/міста
  • Топоніміка мого села/міста
  • Пам’ятки археології мого села/міста
  • Пам’ятки архітектури мого села/міста
  • Звичаї та традиції мого села/міста
  • Видатні земляки мого села/міста
  • Усна історія мого села/міста
  • Пам’ятки природи мого села/міста.

Вимоги до оформлення тез:

  • Обсяг статей до 10 сторінок. Електронний варіант публікації подається у форматі *.doc. Назва файлу повинна містити прізвище автора, назву секції (зразок: ivanov_arheologia.doc).
  • Редактор: Word for Windows, версія – не нижче 6.0. Розмір аркуша: А4 (297х210), орієнтація книжкова. Поля: всі – 2 см. Шрифт Times New Roman, кегль 12; міжрядковий інтервал – 1.
  • Малюнки, таблиці та інші графічні зображення подаються вкладеними файлами у форматі .jpeg, .tif.
  • Тези повинні мати наступну вихідну інформацію: а) прізвище та ім’я автора – вирівнювання по правому краю, курсив; б) повна назва навчального закладу або наукової установи, яку представляє автор – з нової строки, вирівнювання по правому краю, курсив; в) через одну строку симетрично по центру назва статті великими літерами, напівжирний шрифт.
  • Через одну строку після назви основний текст статті (вирівнювання по ширині), абзац – 1 см. Для встановлення абзацу не використовувати пробіли й Tab!
  • Список джерел та літератури подається в кінці статті через одну строку після основного тексту. Слова "посилання" або "література" вказувати не потрібно. Джерела вказуються в порядку згадування у тексті. Посилання в тексті вказуються в квадратових дужках: порядковий номер джерела та сторінка(и). Посилання на декілька джерел розділяються крапкою з комою (напр.: [1, 22–23; 2, 34]).
  • Бібліографічний опис джерел і літератури здійснюється відповідно до вимог ВАК (див. Бюлетень ВАК України. – 2008. – № 3).
  • Не допускається використання переносів, нумерації сторінок, колонтитулів. Лапки у тексті використовувати за зразком: “лапки”.
  • Тези мають бути ретельно вичитані та відредаговані, не містити орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок.

Тези доповідей будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів для публікації у збірнику конференції.

Детальнішу інформацію про конференцію можна отримати за телефонами: (0472) 56-55-37, (067) 476-25-26 – оргкомітет

E-mail: konf@mills.org.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...
×
×
  • Создать...