Згідний практивно із усіма дописами. Найбільшою незручністю для мене стала відсутність чіткої структури, одні пишуть по роках у формі хроніки, інші навпаки прив'язуються до подій та об'єктів, тут мабуть поєднали і перше і друге. Знову ж таки в черговий раз автори деяким темамам приділяють максимальну увагу, а в описі інших не кажуть нічого нового або ж взагалі подають інформацію вкрай стисло. Дивним також став той факт, що книгу видано двічі (переглянути), у однієї 3 автори, в іншої 4, відповідно об'єм 120ст/216ст. Спеціально ходив у видавництво Астон, говорив із видавцями, які казали, що ця робота переходить у ранг "рідкісних бібліографічних екземплярів". Знайшов на сторінка "Тернопіль.Tarnopol. Історія міста 2010" і цікаві деталі, які до того або не помічав або ж дійсно вперше прочитав. Загалом матеріал подано доволі стисло та обігово. Описи під фотографіями інколи дивували, як то наприклад фото нової синагоги, достовірність якого не раз ставилося під сумнів, тай загалом із мережі взято не мало світлин, конкретизувати опис яких особисто я б ніколи не став. З іншої сторони сподобався стиль викладу, багато аналізу та аналітики і що найважливіше, автори дуже часто звертаються до джерел.
Зрештою, вперше, повністю опубліковано локаційний привілей, що як на мене є основою основ. (http://tarnopol.te.ua/book_4.html)
Як наслідок, прочитавши чергову книгу про історію міста виникає дике бажання навести в цьому всьому порядок, хочаб по структурі. Збити усе в одне ціле, із усіма протиріччями та спец темами по об'єктах, бо листати гори сторінок шукаючи дати та описи інколи просто нема сил. Тобто зробити таку собі електронну збірку "Істрія Тернополя" яка б увібрали всі ключові офіційні дослідження.