Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

Конференція "Замки України: дослідження, збереження, використання"


Filin

Рекомендованные сообщения

Отправить статьи/доклады уже не успеет, а вот принять участие - это запросто ;)

Національний заповідник «Давній Галич» запрошує до участі у науково-практичній конференції «Замки України: дослідження, збереження, використання», яка відбудеться у 3-4 листопада 2011 року.

Напрямки роботи конференції:

• Архітектурний

• Археологічний

• Історичний

• Культурологічний

Для участі у конференції просимо надіслати до 1 серпня 2011 року текст статті у роздрукованому й електронному варіантах обсягом 0,5 др. арк. (кегль 14, гарнітура Тіmes New Roman, інтервал 1,5; посилання подаються наприкінці тексту через меню «Вставка» автоматично, в посиланнях на архівні джерела інформація подається через кому, напр.: ЦЦАГО України, ф.7, оп.1, спр, 494, арк. 104, ілюстрації подаються в окремих файлах з розширенням JPEG), інформацію про автора (прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи та посада, контактні телефони, адреса, е-маіl).

До статті обов’язково додається трьома мовами (українська, російська, англійська) прізвище й ім’я автора, назва статті, анотації (кожна до 250 знаків) та ключові слова. У лівому верхньому куті перед назвою статті зазначається УДК, ББК.

Матеріали, що не відповідатимуть вимогам, із помилками або подані невчасно, прийматися до друку не будуть. На кожній друкованій сторінці просимо автора поставити свій підпис. Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей.

Запрошення на конференцію буде надіслано додатково.

Проїзд, проживання та харчування за рахунок учасників конференції.

Про побажання щодо розміщення в готелі просимо повідомити заздалегідь.

Адреса: Вчений секретар Наталія Качковська, Національний заповідник «Давній Галич», вул. І. Франка, 1, м. Галич, Івано-Франківська область, 77100.

Тел.: (03431) 22655, 21896, моб. 0969692122

Е-mаіl: коnfhalych@metа.uа

"Відлунню віків" спасибо за наводку

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

paralleli.if.ua сообщает:

52327123.jpg

Питанням досліджень, збереження та використання замків України була присвячена Міжнародна наукова конференція, яка відбулася 3 листопада в м. Галичі. Організаторами заходу стали Міністерство культури України, Державна служба з питань національної культурної спадщини, Науково-дослідний інститут пам’яткоохоронних досліджень та Національний заповідник «Давній Галич».

Учасниками заходу стали близько 50 науковців з України та Республіки Польща (Вроцлавський університет). Регіонально нашу державу представляли науковці Івано-Франківщини, Львівщини, Закарпаття, м. Києва, м. Кам’янець – Подільського, м. Хмельницького та ін. Для створення відповідної атмостфери для праці та спілкування у приміщенні Картинної галереї Національного заповідника «Давній Галич» було розгорнуто експозицію макетів замків Прикарпаття.

Виступи, які прозвучали на пленарному засіданні одразу налаштували на робочу атмосферу і бажання спілкуватися для досягнення спільної мети – досліджувати, зберігати і вивчати замки. Зокрема, поділилися своїм досвідом та знаннями Герой України, заслужений працівник культури України та Польщі, директор Львівської академії мистецтв, академік Борис Возницький, заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» з наукової роботи Семен Побуцький, завідувач кафедри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів Національного університету Львівська політехніка, д-р Микола Бевз, директор Державного історико-архітектурного заповідника у м. Жовква Герич Володимир, заступник директора інституту «Укрзахідпроектреставрація» Роман Могитич, керівник науково-редакційного відділу «Звід пам’яток історії та культури Івано-Франківської області» Зеновій Федунків, доктор Вроцлавського університету Фурманек Мірослав, завідувач археологічного відділу Національного заповідника «Давній Галич» Тарас Ткачук, заступник голови Державної служби охорони культурної спадщини Міністерства культури України Віктор Вечерський.

Продовжили науковці свою працю на засіданнях секцій. Їх було три – за напрямками: «Архітектурна», «Історико-археологічна», «Культурологічна». Праця у роботі секцій була досить цікавою, а сучасні засоби технічного забезпечення надали змогу науковцям у повній мірі розкрити досліджувану ними проблематику. Загалом, на секційних засіданнях було озвучено 23 доповіді. Підсумком роботи Міжнародної конференції стало прийняття резолюції, яка спрямована на вирішення поточних проблем замків України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...
×
×
  • Создать...