Перейти к публикации
Замки и Крепости Украины - Форум

tolik-fort

Пользователи
  • Публикаций

    36
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    2

Сообщения, опубликованные пользователем tolik-fort

  1. при скануванні відповідних форумів, цікаві речі проскакують перодично, і офіційна наука якщо б хотіла, могла б їх залучати у науковий обіг, це простіше простого, народ доброзичливий та йде на контакт.

    Серед знахідок римського часу, є так частка, які являються вийнятками серед інших. Стандартними є монети, фібули, певна частка прикрас та амулетів, господарське знаряддя.

    Вийнятковими є предмети особистого вжитку легіонерів та римський імпорт.

    Можу запропонувати ось такий предмет і вказати координати знахідки з точністтю до метра.

    Фрагмент римского поясу Cingulum для носіння військового кинжалу Pugio з зображенням посоху Гермеса - Кадуцея.

    Аналоги не відомі.

    post-1-0-61265700-1434660046_thumb.jpg

    • Like 1
  2. Ох-ох-ох скільки всього.. ))

    Що зразу хочеться сказати?

    1. По ціні фотографування. Можливо тебе просто намахали? ;) Цінник десь бачив на стіні? Якщо ні, то можливо на тобі просто вирішили заробити.

    2. Наскільки мені відомо НЗ Давній Галич є одним з лідерів в даній сфері а його археологічні та наукові дослідження є просто тим чинником, на які мусять орієнтуватися всі інші заповідники. Це я про Галицький вал.Не думаю що вони б оголосили що ось він такий величний був, якби його там по факту не було. Інша справа, його інженерні особливості. Але то така слизька тема, ща насправді мабуть ніхто крім працівників Галича нормальної відповіді і не дасть.

    3. Кось дуже багато пустих територій в межах обооронної/охоронної зони. ЧИ то макет незавершений чи як? Якось трохи незвично.

  3. Подивився. Що можна сказати?

    1. Якись незавршений сюжет. Явно хотілося б побачити трохи боїв чи штурмів. Тут нуль.

    2. Проникаєшся ненависттю до орди. Розумієш чого предки різалися з ними до останнього.

    3. Московська Русь навіть для московитів показана ну просто убогою. Я розумію що це не Київ і не Перемишль, але все таки.

    Це те що не виходить з голови. Без докладності.

  4. Рисунок на стене изображает Старозбаражский замок. Крайне редко в наши дни полностью уничтоженные фортификационные объекты удостаиваются такого внимания. Впрочем, понятно, что "реконструкцией" это вряд ли можно назвать. По мотивам, так сказать:

    ніяких мотивів. там зображено фортецю Камянця.

    • Like 1
  5. а ще попри всі нюанси, про фільм можна сказати, як сказав Корчинський про Європу, мовляв я хочу від Європи не шаурми та афгані, а класичної музики та сецесії міст, замків і т. д. Символічно звісно, але щось у тому є. Навіть по діскавері вже перебор з вихвалянням мусульманства та їх культури перед Європою хоч східною, хоч західною, скоро буде соромно що ми не мусульмани.

    Я не є прихильником переваги білої раси над всіма іншими, але це вже майже хрестовий похід мусульманства на наші цінності.

  6. Відколи це Мстислав Удатний є частиною історії Росії??? Новгорода - так,але "для новгородців, московит є гіршим татарина" який знищив четвертий словянський народ. Трейлер гарний, але реально бісить перекручування Росією фактів.

  7. Ті зубці з металу я взагалі ні до чого привязати не можу. Якщо судити логічно, то це мало б бути завершальним етапом, причому не відбудованого верху, а законсервованого, і ці залізні зубці у ролі декоративної огорожі, щоб хтось не звалився з стіни.

    Камяні зубці - ну знову ж таки на рівні припущень - що така має бути основа під фахверкову надбудову. Проте не бачу на фото ні пазів, ні інших варіантів кріплень під надбудову.

    Тепер по фахверковому завершенні. Ну чесно кажучи аж таким дивним не здається. Якщо вони реконструюють період королеви Бони, першу половину 16 ст, то фахверк і тоді був у моді в західній Європі. Тут спрацьовує метод аналогій. Звісно в тому самому стилі можна було б і ще кілька варіантів придумати, але Могитич і Ко явно мають більше інформації і знань ніж ми всі разом взяті, тому...очевидно.

  8. Ну взагалі-то реставратори розпочали роботу власне з вежі Куряча Лапка, і якщо все таки буде фахверкове завершення, то можливо воно і приховає ці наразі незугарні зубці?

    Хочеться все таки надіятися на професіоналізм Могитича, бо таких як він в Україні мало.

  9. В Кременці це пісєц, соррі. Завтра буду в Збаражі, візьму матерали по кременецькому замку і його завершенню стін, почитаємо.

    По Бучачі. Ти все правильно написав, навіть в ідеальній ситуації є багато мінусів і підводних каменів, але політ мрії не зупиниш )))

    и тут возникает вопрос - а что именно восстанавливать, если на одном и том же месте, например, могло существовать несколько строений, последовательно сменявших друг друга?

    Зазвичай відновлюють останній варант споруди, і якщо можливо фіксують в експозиції попередні варанти, якщо споруда і стан це дозволяють.

    По решті написаного...ну як би пояснити мою думку...упущення певних деталей (в разі їх не знання) або певний політ фантазії у відтворенні невідомих частин (на аналогії інших обєктів того ж регіону і часового проміжку) для мене не є чимось страшним, можливо я в цьому не правий, але таке моє бачення. Важливо щоб замок не виглядав як порнографія, а в прнинципі по більшості замків області - їх можна відтворити в проекті з 80-відсотковою достовірності. На мою думку цього достатньо. АЛЕ!

    ... але написане мною вище, аж ніяк не відноситься до того як зараз виглядає Кременець. Це не реконструкція згідно регіону та часового проміжку - це якась маразматична ліпнина. По крайній мірі на разі так виглядає. Може тому, що ще не завершена? Можливо. Завершать - побачимо.

  10. Вдуматься только – 30 лет назад уже предлагали конкретный проект спасения замка, а в наши дни «воз и ныне там».

    Планова державна програма по знищенню нашої історії.

    В рамках упомянутого проекта консервации/реставрации помимо чертежей и схем комплекса замковых сооружений, был создан и макет замка. В отличие от многих других макетов, которые показывают, как сооружение выглядит в наши дни или как оно выглядело несколько веков назад, этот макет показывал, каким бы замок стал, если бы проект утвердили и профинансировали его воплощение в жизнь.

    Ти мою позицію знаєш - я за те щоб відбудувати замки повністтю, а не частково, звісно приклавши до цього максимум зусиль археологічних, проектувальних, пошуково-архівних ....і інших. Я навіть за те, щоб Кременець відбудувати повністтю, тому часткова реставрація та консервація Бучача мене не зовсім влаштовує, але в нашому випадку було б добре навіть це.

    Пізніше підключуся до обговорення макету.

  11. В 01.04.2012 в 21:46, Filin сказал:
    В 01.04.2012 в 14:34, tolik-fort сказал:

    Ще одне замчисько трішки східніше напису Зарваниця )))

    11.jpg

    Я об этом объекте упоминал в своём первом посте в этой теме. Там ещё на другом берегу реки есть что-то похожее, но чуть большее по размерам и со срезанным "углом".

    Ты уверен, что обведённый тобой объект - это замчище? Меня в этой версии смущает то, что оно не показано на карте Мига, а ведь если укрепления в таком целостном виде сохранились до наших дней, то в конце 18 века они тоже существовали не в худшем виде, но на карте никакого целого оборонного объекта в нужном районе я не вижу.

    Аж ніяк не впевнений. Я там ніколи не був. І до поки хтось не побуває і не побачить реальних залишків, вся ця тяганина з гугл та іншими мапсами буде тільки на рівні здогадок.

  12. В 30.03.2012 в 08:18, AnKo сказал:

    Не погоджуюсь з вашою привязкою місця замку, котре ви позначили на фрагментах космознімків з яндеха і з гугла.

    Привожу свій варіант привязки. Якщо прослідкуєте за дорогами ті котрі я позначив кольором, то можливо також змінити свою думку щодо місяця замку, чи що там в тому місці було.

    post-219-0-90986700-1333084621_thumb.jpg

    Ви були в Золотниках? І що за споруда на місці замку? Приватна будова?

  13. Хоча в принципі можна скачати на www.tarnopil.info

    Ссылка уже в стартовом сообщении ;) Это радует, что кто-то нашёл время всё это дело сфоткать и поделиться с остальными :)

    Подякувати потрібно Тарасу Циклиняку який взяв у мене цю книгу і перефотографував кожну сторінку.

×
×
  • Создать...