HOUSE MD

Пользователи
 • Публикации

  260
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  40

HOUSE MD last won the day on 20 февраля

HOUSE MD had the most liked content!

Репутация

98 Хороший

1 подписчик

О HOUSE MD

 • Звание
  Сержант
 • День рождения 30.08.1967

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Тернопіль

Контакты

 • Сайт
  http://tarnopol.te.ua

Посетители профиля

19 896 просмотров профиля
 1. Палац не перебудовано із замку, а збудовано поряд. Так що це зовсім різні будівлі.
 2. Думаю, так: тому що на накладених зображеннях не співпадають дороги та цвинтар. Хоча так більш ймовірно: Потрібно подивитись рельєф на місцевості.
 3. Нашвидко співставив карти: І ось яка вийшла локація на місцевості (для прив'язки використовував цвинтар та мости): До речі, mapire за допомогою функції / кнопки Options дає змогу виводити шари: Думаю, що на мапі First Military Survey (1763-1787) зображено залишки бастіонного замку, так як на карті Second Military Survey (1806-1869) зовсім інша "картина" (палацовий комплекс з садом).
 4. 1. Карта Ф. фон Міга є досить не точною, в ній можлива похибка на десятки, а то і на сотні метрів. 2. Опис і карта відносяться до різних часів (цілком ймовірно, що у замку були башти, а не земляні бастіони.
 5. Додам ще карту Nova et exacta totius regni Hungariae delineatio A:1664 Sculp. / Wilhelm Pfann :
 6. Обговорюється цей об'єкт: фортеця Кальміус в Маріуполі Історія Маріуполя містить багато таємниць. Однією з них є давнє поселення між гирлом Кальміуса та Азовським морем. Ось карта міста з краєзнавчого музею м. Маріуполь: та з вікіпедії: На плані чітко видно первинну забудову при впадінні р. Кальміус в Азовське море з регулярним замком бастіонного типу та більш пізню регулярну забудову (ймовірну межу первинного міста виділив жовтою лінією): На даний час на місцевості достовірно читається лише (?) південна куртина: Замчисько забудоване.
 7. Практично, замок локалізовано (картографічно). Я не звернув увагу на дату складання наявної у мене карти і не брав до уваги. Згідно проведеного аналізу на місці замчиська було збудовано палац і гуральну (між іншим, на місці інших замків також робили гуральні з використанням їх підвальних приміщень)
 8. Досліджуючи городище, я ніяк не міг собі його уявити у первісному вигляді через досить малу площу всередині і великий розрив у валі в північно східній його частині, котрий я трактував собі як пошкодження під час ІІ СВ: І ось мені "попала на очі" реконструкція городища полабських слов'ян IX ст.: "The Early Slavs" P.M.Barford, Nev York 2001, ст. 369 Таким чином, дане городище можна вважати одним із найстарших руських на Тернопільщині. P.S. Автора реконструкції не "приводжу" так як у іншій книжці натрапив на подібну реконструкцію того ж городища, але іншого дослідника.
 9. Я би все таки звернув увагу на деякі ділянки, особливо позначену стрілкою з цифрою "1":
 10. Для Волині характерні круглі городища. Цілком можливо, адже тут якраз і проходив "кордон" між Галичиною / Червоною Руссю та Поділлям.
 11. Обговорюється цей об'єкт: Городище поблизу села Городище *Миська Р. Теребовельська земля в ХІ–ХІІІ ст.Локація городища на супутниковому знімку: і його план, згідно досліджень П.Раппопорта: Як на мене, висота валу десь біля 2 метрів: Згідно польових досліджень 1963 року, на південь від городища розташоване неукріплене селище: на території якого в незначній кількості зустрічається ліпна кераміка: