Перейти к содержимому
Замки и Крепости Украины - Форум

AnKo

Пользователи
 • Публикации

  107
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  31

AnKo last won the day on 23 мая 2014

AnKo had the most liked content!

Репутация

64 Хороший

О AnKo

 • Звание
  Сержант

Информация

 • Пол
  Не определился
 • Город
  Тернопіль
 1. Дякую за опис. Потрібно буде замовити. Ще декілька запитань. Як довго очікували на доставку. Якою Мовою робили замовлення? Чи були якісь нюанси під час замовлення та оплати? Дакую за відповіді.
 2. З деяких причин зараз не можу поділитись зображеннями чи інформацією по Тернопільському замку зробленими до Наполеона Орди, але такі малюнки/ескізи є. Єдине що можу зараз сказати це те, що ескізи замку і міста зроблені на десяток років раніше за малюнок Орди.
 3. Чи є якийсь список мап, малюнків, гравюр копії яких були представлені на тій виставці? Можливо хтось робив фото тих копій? Було б цікаво глянути, почитати.
 4. Як перейти на новий форум з головного сайту zamki-kreposti.com.ua ?

  Як відключити постійно випадаючі повідомлення

  Клікаю "не зараз" і переходжу на іншу вітку, знову- це ж повідомлення. Дуууже дратує.

   

   

  1. Filin

   Filin

   Цитата

   Як перейти на новий форум з головного сайту zamki-kreposti.com.ua ?

   Никак, пока что. Всё руки не доходят настроить блок форума на главной страничке. А вообще хотел бы сайт тоже переделать, потому над доработкой этого сайта уже потеть не буду.

   Цитата

   Як відключити постійно випадаючі повідомлення

   Наверное здесь ответ:
   1. http://prntscr.com/cc6khv
   2. http://prntscr.com/cc6l05

 5. Фрагмент мапи із замком у Жванці в проміжку між 1711-1732р Жванець на гравюрі 17 ст
 6. Предсталений третій вимір розчарував тим, шо виставили мапи у досить великому масштабі 1:75000. Очікував, що викладуть у 1:25 000 Для прикладу, два фрагменти мап одного й того самого міста Бурштина виконаних на мапах третього виміру у масштабі 1:75 000 (ліворуч) і у масштабі 1:25 000 (праворуч).
 7. Гусятин на кадастрі 1862 року.
 8. Третій картографічний вимір 1869-1887 На початку, коли проект лише був запущений, вони виставляли мапи необрізаючи прикордонних з іншими державами фрагментів. Недавно вони обновили "покрашили" сервіс. Внаслідок чого багато цікавої топонімічної інформації вже недоступно, хоча це практично не вплинуло на відображенні основної маси обєктів.
 9. Спробуйте глянути на триверстну російску мапу. Може знайдете щось цікаве. Рік видання 1868.
 10. Ставище

  Отчасти Вы правы. Но я счел, что всем будет небезинтересно увидеть укрепления Ставищ на картах Боплана в более высоком качестве. К тому же, уже были случаи когда через отсутствие изображиний должного уровня делались ошибочные предположения или выводы о характере и местоположении тех или иных укреплений. Представленные Вами фрагмены карт взяты: (фрагмент карты в желтых тонах) из третьего издания Специальной карты Украины. Издана, по мнению многих исследователей, где-то 1660-1662г; Второй фрагмент карты взят из карты Киевского воеводста. Карта была издана в 1662г в атласе Блау вместе с другими картами воеводств которые находились в пределах современной Украины. В отличии от представленых Вами фрагментов карт я поделился фрагментами специальной карты Украины 1го и 2го изданий, которые были изданы в 1650 и 1651 годах соответсвенно. В целом я с Вами согласен, что на Специальной карте, Боплан изобразил Ставища где-то в этот период. Хотя, я наверное определил бы время с 1635-1639г. Несмотря на то что на этой карте изображены укрепления Ставищ за 20-30 лет до обсуждаемых событий, это не уменьшает ценность информации с этой карты, а совсем наоборот, только усиливает понимание этапов развития укреплений в Ставищах.
 11. Ставище

  Невеличка підбірка зображень Ставища з Бопланівських мап, котрі були видані в період з 1651 по 1665р.
 12. Tarnopol AD 1608

  На схемі М.Бриковської їх нема, і північна лінія укріплень проходить південніше від костелу, а у фундаційному акті на костел вказано що вал проходив на відстані 15 ліктів північніше від майбутнього костелу. У Бриковської не зображено башт. Але ж це не обовязково означає, що їх не було. Крім того на мапі зазначено "rekonstrukcja murow obronnych miasta i zamku". В мому розумінні мури і башти трохи різні речі. Тому башти могла і не вказати.
 13. Tarnopol AD 1608

  Чи нічого "ненаплутали" з датою? у 1608р дві башти зі сторони Камянецької брами вже були. у 1608 році серединна церква була завершена, а не почалось її будівництво. У 1609 її освятили. Тому написав чи не наплутали нічого з датами.
 14. Ставище

  Я б не робив висновок про існування чи неіснування Ставища по тому, чи розфарбоване позначення міста на якійсь мапі чи ні. Інакше кажучи, ми не знаємо що автор мапи мав на увазі коли розфарбовув ті чи інші позначення, а інші залишав не розфарбованими. Можливо саме так як ви кажете, а можливо була зовсім інша ідея в розфарбовуванні. Так само і з цим твердженням. Відсутність якогось поселення, села, містечка чи міста на одній мапі не дає підстав для того аби казати що воно не існувало. Аби робити якісь ствердні висновки потрібно проштудіювати десятки або й сотні мап того періоду, співставляючи ті дані з текстовими описами. P.S. Заметил только после того как написал ответ. То, что в вашем профиле указан г. Санкт-Петербург. Не знаю поняли ли вы ответ, или надо перевести на русский?
×