Перейти к содержимому
Замки и Крепости Украины - Форум

Arsen Замки -Тернопільщини

Пользователи
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Arsen Замки -Тернопільщини last won the day on 25 ноября

Arsen Замки -Тернопільщини had the most liked content!

Репутация

1 Обычный

О Arsen Замки -Тернопільщини

 • Звание
  Ополченец

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Тернопіль
 • Интересы
  Історія та замки України
 1. Биковен: локалізація

  Для початку, розглянемо що нам видає вікіпедія. Можливе розміщення Биковена: городище біля с.Оліїв, Зборівського району. в урочищі Бозок біля села Городище, Зборівського району. в урочищі Монастирисько біля села Дубівці, Тернопільського району. в полях (?) Бикове біля села Біла, Тернопільського району. городище біля села Буківна, Івано-Франківської області. У випадку з селами Оліїв та Дубівці то вони розташовані значно північніше, а село Буківна розташоване набагато південніше ніж міг проходити шлях зі Зборова до Теребовлі. Тобто залишається два притенденти: село Біла та село Городище, обоє Тернопільського району. Цікаво висловилася щодо Биковена Марина Ягодинська: Джерела: https://uk.wikipedia.org/wiki/Биковен https://te.20minut.ua/Nashe-mynule/bila-taemnichi-kameni-i-pershe-letovische-10451088.html
 2. Мій батько був в підвалі або пивниці круглої форми в 2007 році. Склепіння частково обвалилося і трохи землі зробило спуск аж до самого підлоги. За фотографії нічого невідомо.
 3. Микулинцы: Що там коїться?

  Недавно побачив нові фотографії микулинецького замку, які ви побачите нижче, і у мене виникло питання: які саме роботи там проводяться? Консерваційні? Чи реставраційні? Пишіть хто що знає на цю тему.
 4. Замок у селі Личківці,Тернопільська область

  ось фотографії про замок і церкву знайшов в інтернеті.Також знайшов інформацію що в'їздну вежу перебудували на каплицю.
 5. Недавно дізнався про цей замок і ніяк не можу зрозуміти чому у цього замку на в'їздній брамі було дві арки і чому він не зображений на карті Фон Міга???
 6. Як на вашу думку парадний в'їзд до Буцнівського замку був розташований по центрі муру? Cумніви цієї версії виникають через карту карту Фон Міга на якій зображений в'їзд до замку є більше зі східної частини.Також хотів сказати що опис замку в збірнику Матеріали науково-практичної конференції "Замки Тернопілля – невід’ємна складова історійко-культурної спадщини України" на сторінці 77 трішки не співпадають з картою Фон Міга (можливо я просто добре не зрозумів опис) будь-ласка перевірте самі особливо коли тема стосується "прибудов".
×