Перейти к содержимому
Замки и Крепости Украины - Форум

Arsen Замки -Тернопільщини

Пользователи
 • Публикации

  16
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

О Arsen Замки -Тернопільщини

 • Звание
  Ополченец

Информация

 • Город
  Тернопіль
 1. Звичайно ж були, і якщо придивитися то на карті Фон Міга можна розгледіти щось на подобі городища округлої форми. Також дуже цікаве його географічне розположення так як воно розташовано на природній височині, та й взагалі коли я там був, то не розумів, чому там, на такому вигідному місці, не будували укріплення. За залізницею є пагорб, де на мою думку знаходилося укріплення: Мій батько був в підвалі або пивниці круглої форми в 2007 році. Склепіння частково обвалилося і трохи землі зробило спуск аж до самого підлоги. За фотографії нічого невідомо.
 2. Микулинцы: Що там коїться?

  Недавно побачив нові фотографії микулинецького замку, які ви побачите нижче, і у мене виникло питання: які саме роботи там проводяться? Консерваційні? Чи реставраційні? Пишіть хто що знає на цю тему.
 3. Я думаю автор мав на увазі що є декілька приміщень колишнього спиртзаводу заснованих на господарських приміщеннях.
 4. Замок у селі Личківці,Тернопільська область

  ось фотографії про замок і церкву знайшов в інтернеті.Також знайшов інформацію що в'їздну вежу перебудували на каплицю.
 5. Замок у селі Личківці,Тернопільська область

  а що до поводу двох в'їздних арок у в'їздній вежі ніякого прикладу замку вам не відомо?
 6. Недавно дізнався про цей замок і ніяк не можу зрозуміти чому у цього замку на в'їздній брамі було дві арки і чому він не зображений на карті Фон Міга???
 7. Як на вашу думку парадний в'їзд до Буцнівського замку був розташований по центрі муру? Cумніви цієї версії виникають через карту карту Фон Міга на якій зображений в'їзд до замку є більше зі східної частини.Також хотів сказати що опис замку в збірнику Матеріали науково-практичної конференції "Замки Тернопілля – невід’ємна складова історійко-культурної спадщини України" на сторінці 77 трішки не співпадають з картою Фон Міга (можливо я просто добре не зрозумів опис) будь-ласка перевірте самі особливо коли тема стосується "прибудов".
×